Skocz do zawartości

Tępić krawędzie na snowpark ?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. W tym sezonie chce się ostro podszkolić na rurkach w parku i mam takie pytanie. Czy długo nie ostrzone krawędzie będą dobre na rurki? Nie będą mi przeszkadzać w boardslide ? Słyszałem , że niektórzy tępią krawędzie ale to na pewno będzie przeszkadzać w normalnej jeździe. Co o tym sądzicie ? ;)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

krawędzie możesz ostrzyć pod różnymi kątami, stępienie ich będzie się równało z bardzo słabym trzymaniem podczas skrętu. Jeśli masz dwie deski to jedną możesz sobie przygotować pod jibby ale w przeciwnym wypadku chyba nie ma sensu tego robić. Przerabiałęm też ten temat i potem żałowałem że to zrobiłem :P

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zgadzam się jeżeli masz jeden blat to nie ma sensu robić sobie trudności :) ja ostrze tak często jak mam okazję i na rurkach daje radę pocisnąć :P

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 5 months later...

Proponuję zamiast tępić dać podniesienie trochę większe, przy ostrych skrętach deska będzie trzymać a przy jeździe na snowparku nie będzie haczyć.

Standardowo podnosi się na 0,5 jeżeli dużo jeździsz na snowparku może podniesienie na 1 stopień.

Pamiętaj iż podniesienie na 1 stopień jest trudne do zniwelowania później w drugą stronę.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...