Skocz do zawartości

gdzie dla początkujących na dolnym śląsku?


Rekomendowane odpowiedzi

Ja osobiście uczyłem się w Rzeczce i w Andrzejówce. Jak mieszkasz niedaleko granicy z Czechami to polecam Janskie Laznie oraz Pec pod snezkou. Fajne stoki są również w Zieleńcu ale wydaje mi się ,że do nauki nie będą proste ;]

Pozdrawiam

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do c

 

 

 

CTRL + Q to Enable/Disable GoPhoto.it

do Czech nie mam jakoś wybitnie daleko, a słyszałam, że czeskie stoki są lepsze nż polskie. Prawda to?

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 2 weeks later...

Po czeskiej stronie polecam Cerwonohorskie Sedlo i Ramzową Dolinę, znajdą się tam stoki do nauki i nie są to ośle łączki. Też mieszkam przy granicy i ode mnie to max 1,5h. Osobiście uczyłam się za bajtla np. w Małej Morawce, ale nie wiem jak teraz wyglądają tam stoki. Ogólnie na jedniodniowy wypad najlepsze są Czechy.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 3 weeks later...

Ogólnie masa ludzi leci tam na krzesło 6. os po czym szybko na tej trasie robią się spore muldy :) Reszta tras jest raczej ok, ale to wszystko takie krótkie... Ale miejsce do nauki też jest spoko bo sam się zaczynałem tam uczyć, ale skończyłem już na Czarnej Górze. Przy większych ośrodkach ( Zieleniec, Czarna Góra itp. ) zawsze się znajdzie miejsce do nauki, a później progres może iść na trudniejszych trasach :) A ja tam się skłaniam bardziej do Czarnej bo mam bliżej ;P A nawet jakbym miał dalej to chyba też jednak Czarna... Jakieś takie sentymenty :D

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
×
×
  • Dodaj nową pozycję...