Skocz do zawartości

Dobra??


Rekomendowane odpowiedzi

Witam .Mam 175 cm wzrostu z waże 73kg czy ta deska jes dla mnie dobra i czy sie nie złamie jak np będę jeżdził na boxach

Parametry deski:

  • Freestyle/pipe
  • Sidewall/Sandwich: zapewnia doskonałe przenoszenie reakcji na krawędzie deski
  • True-Twin-Tip - idealnie symetryczna budowa deski
  • Matowy laminat
  • 3 stopniowy rocker (Flat Camber - 3-stage-rocker)
  • MHR (Multiple Harmonized Radii)
  • Flex: 5
  • Pełny rdzeń drewniany tip-to-tail
  • Ślizg tłoczony: Extruded IS4400 - wysoka gęstość molowa ślizgu zapewnia bardzo dużą szybkość, przy zachowaniu wszystkich zalet ślizgu tłoczonego, tj. ślizg doskonale absorbuje smar i bardzo długo go na sobie utrzymuje - nie wymaga częstego smarowania. Ślizg tłoczony jest bardzo tani w naprawie
  • Przeznaczenie: początkujący-zaawansowani
  • Deska jest technicznie identyczna z chwaloną w testach deską Pathron FS, ale pozbawiona jest "fajerwerków" w postaci spiekanego ślizgu i carbonu/kevlaru w który wyposażony jest Pathron. Jest propozycją dla osób, które szukają dobrze jeżdżącej na ubitym stoku deski FS. Jest alternatywą dla Raven TTT, ale w tym modelu Raven zwiększył flex deski, dzięki czemu deska jest znacznie stabilniejsza przy wyższych prędkościach od TTT i ma dużo mocniejszego od niej popa. Jednocześnie dostrzegalnie poprawiło się prowadzenie deski podczas jazdy na krawędzi. Konstrukcja z zerowym camberem i nosem oraz ogonem wznoszącym się już od miejsca mocowania wiązań sprawia, że deska bardzo dobrze sprawuje się również poza trasami. Tak jak wszystkie Raveny z kolekcji 2012 również Core posiada 5 insertów w rzędzie, dzięki temu możliwy jest precyzyjniejsze ustawienie wiązań na desce.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to Raven Core to bardzo fajna i polecana deska i nie złamie od jazdy na boxach, choć typowymi miękkimi jibówkami są Raven ttt i jibmaster. Core to uniwersalna deska FS, czyli dobrze jeździ na krawędzi, jest to true twin, więc pojeździsz na switchy, nada się na hopy, ale na boxy i raile lepiej nadadzą się 2 modele o których wspomniałem.

  • Like 1
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...