Skocz do zawartości

Kask - używasz?


Gość Albercik

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 92
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Kask zdecydowanie podstawa. ;] Do parku bez kasku nawet się nie ruszam. Na stoku różnie... Czasem jeżdżę, czasem nie. Poza tym niekoniecznie w kasku się źle wygląda. Jak jest w miarę fajny, do tego jakieś spoko gogle, chusta i kozak jest. ;] Ogólnie prosi nie używają kasków. Jedynie Kuba Dytkowski jest wyjątkiem...

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podzielam zdanie Trima - w tym roku mam zamiar uczyć sie jakiśch trików to bede brał kask i ochraniacze na kolana/łokcie,a do normalnej jazdy nie trzeba (nie szaleje na stoku)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ADM

 

Wiesz... Tu nawet nie chodzi o to, że szalejesz lub nie szalejesz na stoku. Zawsze może znaleźć się idiota, który przez głupotę i bezmyślność w Ciebie wjedzie. Jemu nic się nie stanie i pojedzie dalej, a Ciebie helikopterem będą zgarniać. xP

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja, o dziwo, nigdy nie miałem jakiejś większej kontuzji na desce. Jakieś tam delikatne nadwyrężenie, trochę stłuczeń i obolałe mięśnie, nic poza tym.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tak samo,najgorsza kontuzja złapana na desce to okropnie stłuczona ręka,za to nie zapomne jak kolo we mnie na chopoku wjechał i wyjebałem z całym impetem kolanami o lód :/

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego lepiej kupic jakiś porządniejszy kask za 2 stówki. Przynajmniej masz pewnośc, że zapewni Ci jakąś ochronę.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...