Skocz do zawartości

Uszkodzenie nosa i przetarcia przy krawędzi


Rekomendowane odpowiedzi

Naprawa pewnie ponad 100 wyjdzie, dobrze ze to nie na krawędzi - na nosie wystarczy aby się nie rozwarstwiła i chyba będzie ok.

Ślizg oprócz tego jednego miejsca wydaje się bardzo ok, nie wiem tylko czemu przy krawędzi jest takie jakby przetarte (białe). Ponoć ślizg był regenerowany w zeszłym roku.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

smarowanie reczne, na cieplo oczywiscie, najlepiej nawet pare razy.

W kazdym serwisie Ci to nasmaruja, chyba ze wolisz sam, to nie ma problemu.

Klejenie wyglada na jedno z latwiejszych, tez powinni dac rade je zrobic.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BTW jakie są wasze opinie o blacie Addict - na stronie NDK raczej piszą, że to wyższa półka do FS, jednak na jakiś forum pisali jakby to była deska za 300-500zł do AM.

 

Klejenie wyglada na jedno z latwiejszych, tez powinni dac rade je zrobic.

Miałem właśnie obawy jak zobaczyłem to na żywo, czy będzie to takie proste. W sumie nie jest to takie wielkie uszkodzenie, ale widać, że od tego miejsca deska się rozkleja.

 

 

Wielkie dzięki za konkretne odpowiedzi, sam jestem w tym kompletnie zielony - to moja pierwsza decha, a snowboard miałem na nogach tylko raz. Czeka mnie sporo pracy by nabrać nieco doświadczenia i rozeznania w temacie - nie chce niczego zaniedbać/zniszczyć przez własną niewiedzę :wink:

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem cyz masz zamiar to robic sam, czy oddac do serwisu.

Na klejenie polecam oddac do serwisu, od tego sa specjalne kleje/zywice i trzeba sie dobrze znac na budowie dechy. Do tego imadla oraz inne przydatne narzedzia, to porzadnego zacisniecia poklejonych elementow.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jk juz przedmowcy sie wypowiedzieli tak i ja dodam ze musisz to zrobic i to jak najszybciej i nie za bardzo trzymaj blat w zawilgoconym miejscu. uszczerbek jest jak najbardziej do zrobienia i nie jest on w najgorszym stanie. ale nie zwlekaj bog wie ile z naprawa zeby ci rdzen nie zawilgotnial bo zacznie gnic

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...