Skocz do zawartości

Palmer Powerlink


Rekomendowane odpowiedzi

Siema posiadam obecnie k2 zero 2011 z Harshmellow zastanawiam się nad kupnem powerlink Palmera czy to ma sens? Płyty palmera są pewnie puste w środku a Harshmellow wystaje z deski. Pytanie dość trudne ale może ktoś wie i się podzieli na ten temat PLS

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

musisz mi powiedziec tylko co to ten Harshmellow :) jakas technologia k2?

Powerlinki są bardzo dobrym pomyslem, jak ma sie niska plyte wiazan. To co w salomonie nazywane jest niska plyta, u ride moze uchodzic za wysoka ;) Ogolnie jesli sama plyta wiazania ma juz z 2.5cm, to nie pchałbym sie w power linki. Jesli okolo 1-1.5cm i mniej, to bardzo fajnie sie sprawdzi :)

 

zwroc uwage, ze prawie wszyscy w pipie badz w BC (boardercross), jezdza na czyms w rodzaju powerlinkow :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Płyta w DRAKE Super Sport ma jakieś 1,5 cm a harshmellow to jak widać na zdjęciu. Nie jestem pewien czy powerlinki będą z tym systemem współpracować czy to nie pogorszy właściwości skrętnych deski

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak jakby wbudowane powerlinki ;)? fajny patent ;)

Ostatnio sobie myslalem, z racji iz ostatnie sztuki powerlinkow troche kosztuja, zrobienie czegos podobnego z plexy. Koszt bedzie okolo 30zl pewnie. Mozesz zainwestowac te pare zl i troche czasu i sprawdzic :) Dzialac powinno tak samo. Ci z boardercrossu maja je wykonane z jakiegos ciezkiego metalu, tak ze decha z tym czyms ma z 10kg ;)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś się wszystko wyjaśni, spotkam się z osobą która ma założone powerlinki niech się wypowie p.s. już je zamówiłem najwyżej odeśle. Na pewno zdam relacje jak je założę albo z Zawoji, Koninek, bądź z Kasprowej Czuby może być kozacko :)

 

[ Dodano: |17 Mar 2012|, o 07:34 ]

Wygląda to tak, nie jestem tylko pewien czy PLS-y mają być ustawione zgodnie z ustawieniem kąta wiązań

 

[ Dodano: |19 Mar 2012|, o 14:00 ]

na PLS jeździ się dobrze, moim subiektywnym zdaniem wkłada się sporo mnie energii do przejścia z krawędzi na krawędź a jazda na wprost z naprzemiennym wypychaniem bioder i z powrotem i przechodzenie z prawej na lewą nie wchodząc zbytnio na krawędź sprawia dużą przyjemność przejście jest dużo płynniejsze i szybsze (reakcja deski dynamiczna)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 4 weeks later...

Harshmellow i jego zastosowanie w deskach K2 ma inne zastosowanie i przeznaczenie niż powerlinki. Harshmellow tłumi drgania, jest miękki i to wystaje jakies 2mm ponad laminat deski węc zastosowanie do tego powerlinków nie powinno w niczym przeszkadzać

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 2 weeks later...
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...