Skocz do zawartości

Co wybrać?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Obserwuję deski na aukcjach w necie. Nie wiem na co się decydować Chciałbym na przyszły sezon kupić coś swojego. Jeden sezon już uczyłem się jeździć. Czy np. ta deska warta jest zainteresowanie czy szukać czegoś innego?

1

 

 

 

Doradźcie coś. Nie znam się jaki powinien być stan ślizgów. Wiem,że rdzeń lepiej by był drewniany niż piankowy.

 

Wzrost 176cm, waga jakieś 65kg. Poszperałem w necie, więc wiem,że musi to być deska w granicach 156-159cm. Rozmiar buta 44-45.

Na razie chce sobie kupić deskę z wiązaniami (używane) a buty nowe przed rozpoczęciem sezonu.

Co do budżetu to jakieś 500 zł na deskę z wiązaniami (używka).

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

slizg w prawie kazdej desce mozna zrobic

rdzen tylko drewniany! zadna pianka czy domieszka pianki

a dlugosc 152-156 max

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten salomon to jak najbardziej kawal dobrego blatu + solidne wiazania.

Tamta deska i tak jest dla Ciebie za dluga i widac, ze kiepsko byla traktowana, zadnego serwisu ani nic...

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest to wersja wide więc trochę za szeroka dla Ciebie :) jak na moje 45 nie mieści się w wide no i odrobinę za długa do twoich parametrów. Uważam ze ten Salomon jest lepszą opcją.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przy Twojej masie MAX 156. Optymalnie byloby 152 na poczatek, 154 jak juz cos ogarniesz i 156 jak juz umiesz jezdzic. No i napewno nie wide.

 

Przyluz stope do kartki papieru, odrysuj ja i zmierz jak dluga masz stope (od najwiekszego palca do konca piety)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dalej śledzę coraz to nowe oferty na allegro. Niestety użytkownik tamtego Salomona się nie odzywa więc szukam dalej. Natknąłem się na takiego Nindeckera . Długość dla mnie chyba ok, wiem,że Nindecker to dobra firma, ale nie mam pojęcia co to za wiązania tu są. No i ten odprysk na laminacie. Co sądzicie?

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiazania wygladaja ok, szału nie robia, ale nie ma co wybrzydzac za 300zl :) Oczywiscie po zdjeciu nikt Ci nie powie jaki jest ich realny stan (pompki, paski). Odprysk nie wydaje sie powazny, ale tutaj ta sama uwaga co w przypadku wiazan.

 

Generalnie wyglada dobrze, ale nie obiecuje, ze takie bedzie. Tak jak samochod na zdjeciach zawsze wyglada ładnie i cacy, przyjezdzamy ogladac, a tu jakies stuki i puki po odpaleniu silnika.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie... całkiem spoko okaz jak za tą cenę:) ale uważam że ten odprysk trzeba by zobaczyć na własne oczy aby osądzić czy jest groźny czy nie a wiązania jak już matzel napisał ciężko ocenić bez ocenienia pasków i pompek. Uważam jednak że za tą cenę warto.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...