Skocz do zawartości

Glupi nawyk.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Ostatnio zaczalem uczyc sie skretu J, kolega dal mi kilka wskazowek i jazda. Niestety podczas nauki ( bo jezdzilem sam ) wyrobilem sobie dosc dziwny nawyk ze nie przechodze na palce tylko tak jakby "hamuje" na palcah. Zaczalem robi pewnego rodzaju zamach deska a nie skret lecz wtedy myslalem ze z czasem bedzie to lepiej wygladalo. No niestety nie, dalej robie to co robilem a zeby uczyc sie dalej musze to jakos wykoregowac.

Jestem typowy Samouczek i wole miec satysfakcje z tego ze Sam sie nauczylem.

Macie jakies porady jak to poprawic zebym mogl przejsc do dalszej nauki ?

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przenies ciezar ciala na prowadzaca noge i wychyl sie (z umiarem) do danego skretu. zarzucanie tailem jest dosc czesto spotykanym nawykiem u mlodych riderow. samouczkow

  • Like 1
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

racja :) ale i tak radzę żeby ktoś z tobą pojeździł (nawet żeby ten kolega rzucił okiem) i korygował postawę i błędy.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 6 months later...

Jest takie fajne ćwiczenie. Polegające na przstawianu skrzynek z piwem czy też telewizorów jak zwał tak zwał.

 

Jadac na froncie jestś w przysiadzie i ręce skierowane sa do sniegu (jak byś sięgał po skrzynke) w momencie skrętu wstajesz do góry skręcasz ciało w strone skętu.

Powinno pomóc. Jeśli masz problem ze zrozumieniem tego co próbowałem napisać postaram się poszukać filmików.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 1 month later...
  • 1 year later...
  • 4 years later...
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...