Skocz do zawartości

Kurtka do 300zl na deske i do chodzenia


Rekomendowane odpowiedzi

Siemka, poszukuje kurtki do 300zl, wiem ze nie duzo ale w moim wieku kurtka starcza na 2 sezony gora a pozniej mam rekawy do lokci :D Macie moze jakies propozycje? Bede w niej chodzil normalnie ale tez chce jedzic na deske. Musi byc ciepla bo u mnie (tj. Bieszczady) w zimie tak daje mróz po d**** ze masakra.

 

Dzieki z gory

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na wyprzedażach może coś znajdziesz ja swoją kupiłem za 350 (burton big stripe)i jakoś daje radę ale w Bieszczadach nie mieszkam:P

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

coś tam znajdziesz szukaj kurtek not insulated i powinno być ok ja na zimne dni zakładam pod wszystko bieliznę termiczną i wszystko gra i huczy :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście nie mam zaufania do HiTec'a. 2 razy mnie zawiódł (1 raz jak kupiłem spodenki do biegania które wytrzymały 2 tygodnie, 2 raz jak upiłem pas do biegania który zaczął pruć się na szwach po nie całym miesiącu) jedyne co mi zostało to koszulka oddychająca która jeszcze jakoś się sprawuje ale niteczki też już zaczynają odchodzić tu i tam... Brak pasa będzie trochę uciążliwy podczas gleb no ale to już zależy od Ciebie.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś chciałem kupić plecak z Hi-Tec'a, bo miał patenty jak u Deutera a cena o połowę mniejsza. Całe szczęście podjechałem pooglądać w sklepie stacjonarnym. Materiał lipa, szwy się rozchodziły przy naciąganiu rękami - dałem sobie spokój. Przy okazji oglądałem spodnie górołazowe - też cienko. Nie twierdzę, że wszystko mają kiepskie, ale radzę wcześniej polukać w sklepie, kupowanie w ciemno produktów tej firmy uważam za ryzykowne.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak 4F to spoko

a membrany wszedzie sa takie same 10k to 10k (chyba, ze producent typu "krzak" leci w... kulki)

jedynie rozchodzi sie o bajery jak szwy klejone, podszywki itp.

Tak, burton ma slaby ciuch za kosmiczne pieniadze ;)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ocieplenie ma 140, takie cieplejsze kurtki o ile dobrze pamietam maja okolo 300, a puchowe jeszcze wiecej. Odpowiedz sobie sam.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 1 year later...

zupełnie fajną kurtkę kupiłam niedawno w Realu. Ciepła, z pasem biodrowym, rękawami na kciuka, i bajernymi kieszeniami. Do tego jak wylejesz na nią szklanke z wodą to spłynie i nic nie wchłonie. Mam nadzieję że tak samo będzie ze smarem z wyciagów, bo niestety jest niebieska

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...