Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Myślałem sobie, dlaczego tak wieje nudą. jest kilka aktywnych osób, które urzekł serwis. Nie myśleliście o umowie z jakimś biurem turystycznym, żeby promować np. ich wyjazdy snowboardowe do Tignes, L2A itp. w zamian za mały link na ich stronie ? Albo zmienić zmienić link na snowboard.com.pl czy eu ? (Gorzej z koszulkami, chyba, że jest ich mało na stanie to nie problem :D). Jakieś konkursy z koszulkami (wiadomo, im więcej ludzi w serwisie, lepiej sie kręci lepsze nagrody, znowu więcej ludzi), losowe foty na głównej stronie. Itd itd...... Możliwości od groma. Serwis jest fajny, miła atmosfera, brak ignorowania userów itd., ale jak na dość stare forum to mało się dzieje.

Co więcej to jedyne forum które ma relację z soboty z eliminacji indor, na innych tego szukają ;).

Oczywiście to jest tylko i wyłącznie propozycja, możecie o tym pomyśleć, a równie dobrze skasować tego posta ;D. No offense.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do Twoich pomysłów.... moim zdaniem domyny nie ma co zmienia. Jest ona bardzo dobrze wypozycjonowania więc nie ma po co psu tego co jest jużbardzo dobre a poza tym snowboard.com.pl jest zajete przez snowboard.pl :-P co do losowych fotek na stronie głównej to poprieram ten pomysł i też już od dawna chciałem to zrobi z tym że na php to ja się słabo znam ale obiecuję że zapytam kogoś kto to potrafi zrobic, z tym nie będzie problemu :mrgreen: Konkursy też sie pojawią, trzeba sciagnąc jak najwięcej użytkowników.

 

Co do forum to masz rację że tak dosy słabo się kręci ale by może też nie znasz całej historii :-) Strona istnieje już kilka lat , forum teoretycznie też . Dlatego teoretycznie gdyż w ciągu tych kilku lat było kilka incydentów. Kiedy się rozkrecało, było jużcałkiem fajnie to pojawiła się awaria i wszystko zostało stracone, potem kolejna sytuacja kiedy firma hostingowa wypowiedziała nam umowę , przenoszenie na inny serwr spowodowało że znowu trzeba było wgrywa forum od nowa. No i ostatnia przygoda która miała miejsce rok temu, kiedy przez przypadek namieszałem i skasowałem forum...tak wiec można powiedzie że dorum istnieje rok....gdyby to wszystko się tak nie potoczyło to zapewne byłoby inaczej...no ale nie ma co płakac :-) Będzie dobrze

 

Dzięki za sugestie

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak bercik napisał, domena jest już mocno rozpromowana, wielu ludzi ją zna. Przenosząc stronę na inny adres, na pewno stracilibyśmy wielu użytkowników. Poza tym ogólnie myślimy o większej promocji serwisu, bo z pewnością jest to nam niezbędne, ale jeśli chcielibyśmy się za to ostro zabrac, to będzie to też trochę kosztowac. Można np. patronowac różnym imprezom, ale do tego przydałby się jakiś banner, który można by rozwiesic podczas takowych zawodów. Opcji wiele...

 

Fajnie, że ktoś próbuje angażowac się w rozwój serwisu. Wszelkie sugestie i propozycje na pewno będą mile widziane, także śmiało piszcie. Poza tym, Trim, jeśli chciałbyś uczestniczyc w rozwoju serwisu, to bercik dał już ogłoszenie na głównej stronie. Jeśli chcesz nam pomagac, wystarczy, że się zgłosisz.

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy, co do domeny snowboard.eu myślę, że można ją zająć, ona jest przyznawana za darmo. Tak jak napisałeś, snowaboard.pl ma pl i com.pl, To dużo pomaga, bo automatycznie figurujesz pod 2 adresami, czyli masz niejako dwa wejścia na stronę ;).

tutaj trochę więcej http://www.eurid.eu/content/view/13/28/lang,pl/

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No chyba, że działalibyśmy pod dwoma domenami. Rzeczywiście to byłby dobry pomysł. Raz, że nie tracimy użytkowników, którzy znają starą domenę i stare logo. Dwa, że otwieramy się bardziej na kraj i także Europę. Tym bardziej, że serwis jest także w wersji angielskiej.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam taki pomysł żeby uruchomić jakiś system mailowy w którym były by wypisane najświeższe wątki z forum czy to co się dzieje na portalu (po prostu np. raz w tygodniu taki e-mail do wszystkich co nowego sie pojawiło i o czym mowa na forum) ... z pewnością nakłoniło by to starych użytkowników forum którzy już dawno o nim zapomnieli do zajrzenia.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W opcjach możesz sobie zaznaczyć newsletter, żeby wysyłało Ci info na mejl o nowych, nieczytanych postach. Ciężko by było to wszystko ogarnąć raz w tygodniu... ;/ Ale pomysł dobry, tylko trzeba by bardziej się nad tym zastanowić.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W 100% zgadzam się z wami. Taki newsletter to świetny sposób na to żeby użytkownicy powracali do serwisu. U nas ten newsletter tak średnio działa. Wiecie, 2 osoby nie są w stanie ogarnąc wszystkiego żeby było na tip-top. Trim jako że zaproponowałes swoją pomoc to może mógłbys się czymś takim zając. Ja bym Ci wszystko wytłumaczył co i jak. No ale pogadamy o tym jeszcze na pw albo gg.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

że tak wogóle zapytam dochodzi do was newsletter. W ostatnim czasie wysłałem kilka maili do wszystkich. Otrzymaliście takie maile? Ostatni wysłałem wczoraj. Z góry dzięki za odpowiedź .

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

używam tego ze strony z tym że tam dodaje wszystkie adresy z bazy ale jak widac niektórym dochodzą puste maile...hmmm nie wime czym to spowodowane było. Może tym że za dużo maili na raz wysyłałem.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no mozna tak zrobic ale to jakoś tak średnio dizała tzn ta masowa korespondencja z forum a zresztą ogólnie mamy 660 adresów w bazie z czego użytkowników forum jest 280 więc znacznie większy zasięg będzie miał newsletter wysyłany przez tamten programik. Trim jak co to chętny jesteś prawda ?

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...