Skocz do zawartości

Cyklina pleksi a zwykła pleksa ?


Rekomendowane odpowiedzi

Cyklina Plexi oczyszcza ślizg i przygotowuje go do nałożenia smaru, ułatwia zdejmowanie smaru po smarowaniu na gorąco, można ją ostrzyć. w sumie nie ma różnicy.

Na początku jak ogarniałam deske to nie miałam cykliny tylko zwykłą ekierke :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śmiało kupuj zwykły kawałek pleksi za 10zł i tak nie ma różnicy taka jak Ci już matzel napisał poza logiem to to samo :mrgreen:, ale za logo trzeba płacić. Ja zrobiłem sobie sam cyklinę z obudowy jakiegoś starego urządzenia bo pleksi ma różne kolory i to zwykły plastik jest :razz: aaaa i walnąłem wlepę z logo e-snowboard więc teraz to już bardzo drogi kawałek plastiku

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

emejziNG~, fabryczne smary to tania tandeta - zazwyczaj przy mrozach powyżej -10 dają wręcz odwrotny efekt, a przeważnie producent wciera taki smar by zabezpieczyć dechę w transporcie. Taki smar zdziera się po kilku dobrych zjazdach.

Polecam woski firmy Ika

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

emejziNG~, jak już napisał alien1987, fabryczne woski to bardziej są bo być powinny:) najlepiej nową dechę po dniu na stoku dać na mały przegląd (smarowanie i ostrzenie) bo zazwyczaj fabryczny wosk po 1 dniu znika, w każdym razie z mojego doświadczenia.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...