Skocz do zawartości

Co według was łątwiejsze i atrakcyjniejsze?


Rekomendowane odpowiedzi

Moi znajomi mówią tak: narty są o wiele łatwiejsze. a niektórzy mówią tak o snowboardzie. Dla mnie łatwiejszy i atrakcyjniejszy wydaje się snowboard. Jeździłam na nartach ale, no to trochę nudne i jest większe ryzyko złamania nogi. Za niedługo pojadę sama na deskę więc sama sobie też odpowiem na te odpowiedzi ale jak wy uważacie?

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, jak już wspomniałaś na nartach uczyć się jest łatwiej. Natomiast ja, mając porównanie narty-snowboard, zdecydowanie wybrałabym snowboard;) Od wielu sezonów nie tknęłam nart i nie mam zamiaru w najbliższej przyszłości, o wiele więcej przyjemności mam z jednej deski:) Tak więc, odpowiadając na Twoje pytanie - każdy sport może być niebezpieczny w zależności od tego, jak się do niego zabierzesz, a w przypadku nart i snowboardu jest to po prostu inny rodzaj ryzyka i potencjalnych urazów/kontuzji.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

latwiej sie nauczyc jezdzic na desce, tak samo jak na kite zamiast windsurfingu.

 

Co komu bardziej lezy, aczkolwiek teraz powstaja takie narty, ze jezdzi sie podobno tak samo fajnie jak na desce. Nie wiem, nie jezdzilem.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pracuję w wypożyczalni sprzętu narciarskiego ( www.skisurf.pl) - oczywiście posiadam narty i deseczki , z całą pewnością mogę stwierdzić już po dwóch latach pracy oraz rozmowach z klientami i instruktorami że :

- na początek decha lepszy wybór niż narty

- jeśli ktoś umie jeździć na nartach gorzej przejść na dechę i na odwrót ktoś kto zacznie od dechy ma o wiele łatwiej na narciochach

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...