Skocz do zawartości

Jak zmienić kąty wiązań?


Rekomendowane odpowiedzi

O zmienianiu kątów wiązań wszyscy na forum mówią jak o oczywistości, tak, że można odnieść wrażenie, że jest to wręcz intuicyjne... Cóż, dla mnie nie jest ;p

Nie wiem, gdzie mam kręcić. Na pierwszy rzut oka widzę tylko jedną śrubę, czy mam ją odkręcić? Załączam zdjęcie.

 

http://imageshack.us/photo/my-images/138/drakee.jpg/

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odkręć tą śrubę i wyjmij tą wkładkę którą ona trzyma :) poniżej powinny być kolejne śruby z wyznaczeniem kątów na talerzyku :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już do tego doszedłem :wink: Teraz mam inny problem. Śruby owszem, są, ale zdają się być strasznie mocno zakręcone. Nie mogłem ich za bardzo odkręcić, zbyt wiele siły też nie chciałem przyłożyć, żeby nie zepsuć śruby. Co zrobić, jest tu jakiś 'trick', czy po prostu przyłożyć więcej siły?

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja zawszę przykładałem więcej siły jeżeli śruba puści a będzie zjechana to kupisz nową :) jeżeli zostanie w desce to może to być pewien problem:P

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
po pierwsze krec w dobra strone :P

po drugie krec mocniej ;p

 

hehehe a się uśmiałem, rada bardzo cenna

jak doradzamy z grubej rury to ja jeszcze dorzucę że odkręca się w lewo a dokręca w prawo

 

A tak na marginesie to nic trudnego nie ma się co obawiać że się coś zepsuje to bardzo mocny materiał. Dobierz tylko odpowiedni śrubokręt z bitem PZ3 i będzie git

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 1 year later...
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...