Skocz do zawartości

Ludzie z okolicy Oświęcimia,Pszczyny czy nawet Bielsko/Tychy


Rekomendowane odpowiedzi

ja mialem gogle a wszystko mi za kurtke wlecialo:D

 

nastepnym razem bedziemy rozsadniejsi;p

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Odpowiedzi 88
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Pewno w weekend chociaz noris truł zeby po pracy jechac tylko ja ciezko z kasa;/ ale walic to damy radyXD

 

Tak wogole to my u nas na wsi zrobilismy 2 fajne hopki (ale lot po 2-3 metry tylko bo za maly najazd) ale jutro planujemy budowe kolejnej tak na 7 metrow:D

 

Wiec jak amsz czas mozesz do nas podjechac za darmo sie pouczymy, fajne sa do cwiczenia grabow i prostych trickow:) nawet norek ząłapalXD

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klaudia luzujXD

 

Za bardzo sie spinaszXD

 

Smuggler w ta sobote jedzie nas kilki, pewno z 10 osob wiec jak cos to wiesz:D Wampir chyba tez sie wybiera:D

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie to do ustalenia czy sobota czy niedziela:) Mi pasuje sobota karnet 14-19 ale to trzeba z reszta ustalic;/

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

50 zl bodajze:)

 

Zawoja wstepnie:) Mosorny gron, fajny stok 2 km, z boku hopki były ostatnio do tego jest na przewiewie wiec wystarczy troche sniegu i mały ruch a jeździ sie po puchu + możliwość wyjazdu poza trase;p

 

W tygodniu niestety sie nie wybieramy bo w krk siedze i tylko w zime na weekendy wracam:)

 

Ewentualnie Wisła-nowa osada karnet wieczorny;p Ale to raczej nie bo my chcemy po tym popic;p

 

[ Dodano: |29 Lut 2012|, o 10:50 ]

Sobota karnet 14-19 jedziemy na mosorny gron;p

Ja ze znajomymi (8 osob) oraz wampir ze znajomymi (4 osoby) wiec jak ktos jeszcze chcialby sie podlaczyc pisac;p

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 2 weeks later...

Co Wy na to żeby wybrać się do nowego snowparku na Czarnym Groniu (Pracicy), w Rzykach k. Andrychowa?

 

Póki śnieg jeszcze jest, warto coś pokombinować, i zobaczyć czy chłopaki z ekipy ronin snowboards się postarali :) W końcu mamy tam blisko :pp

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mozna jechac ale jak warunki??

 

Bylismy teraz w weekend na mosornym i powiem szczerze ze ciezko, ale i tak chetnie bym sobie pojezdzilXD

 

teraz nie wiem czy w krk nie zostane, ale jak cos to nastepny na 100% jedziemy gdziekolwiek gdzie jest snieg:)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no niestety panocki jutro bede wiedzial na pewno ale ten weekend zostaje w krk wiec dopiero jesli o mnie chodzi i bedzie mozliwosc chocby i na trawie to nastepny weekend:D

 

Nie mozna ciagle jezdzic, w koncu trzeba zapic:D

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...