Skocz do zawartości

Snowboard - wszystko .. m.in nauka.!!!!!!!!!!!!!!!!!


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim, mam pytania dotyczące tego super sportu.Jestem zielona a chciałabym sie nauczyć jeździć na desce..

 

-Chciałabym sie zapytac czy wiecie może gdzie w okolicach Katowic można się nauczyć jeździć na snowboadzie? Chodzi mi tak troszkę szkółkę ,gdyż nie chce od razu jechać w góry.

 

-Ile może kosztować?

 

-Jak się ubrać?

 

Chciałabym wszystko wiedzieć, gdyż w internecie jest tego dużo a niestety na każdej stronie pisze co innego i można się pogubić..

 

Dzięki za pomoc..

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak się ubrać hmm miałaś doświadczenie z nartami? to załóż to samo jeżeli nie to wskazana jest bielizna termiczna (ciepło, a chłód szybko zniechęca do zabawy) kurtkę i spodnie w których masz sporo swobody i które sporo wytrzymują i nie przesiąkają wilgocią. Najlepiej jest przeznaczyć jakiś fundusz na strój (marki typu campus są niedrogie a sprzęt robią porządny). Pod kurtkę oczywiście polar albo jakaś bluza. Pamiętaj żeby ubierać się z głową gdy widzisz że nie jest tak zimno to nie zakładaj najcieplejszych ciuchów bo się zgrzejesz, najlepiej z mojego doświadczenia sprawdzają się 3 warstwy (bielizna aktywna odprowadzająca wilgoć, polar, kurtka).

no i zapomniałem o skarpetach grubych/narciarskich :) oczywiste chyba są rękawice i czapka :P

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 7 months later...

Witam, otóż mam za sobą "dziewiczy" Sac Longchamp Soldes początek z dechą, i na pewno przy tym zostanę, ale............no właśnie, jako pierwszą deskę posiadłem Optiona Eclipse, długości 155 (sam mam 171 i ważę koło 80 kg) i nie było źle ale Sac Longchamp Pas Cher mam takie dziwne odczucie że gdybym miał deskę krótszą (5, może 10 cm) to jakoś nauka by mi szybciej przychodziła i tu moje pytanie - Czy tak by faktycznie było czy po prostu na razie troszkę ze mnie "łajza" i dlatego mi ciężko?

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 9 months later...
  • 1 year later...

Move weight of the body on the leading leg and lean in August (in moderation) to the turn. tail of regurgitation is quite often a habit common in young riders. Tutorials

 

 

__________

You can easily check out our best quality ACMP_6.1 free exam pdf - braindumps.com exam dumps prepare you well for the real pmp exam. You can also get success in real exam of ACCA with the quality wiki pedia questions and ccie voice 350-030 answers.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...