Skocz do zawartości

Google czy okulary


Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie? Które się lepiej sprawdzają? Mam w planach kupić jeszcze coś na oczy i przyznam że bardziej skłaniam się ku okularom, ale jestem ciekaw opinii doświadczonych deskarzy... pzdr

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W okularach chcąc nie chcąc zawsze odczuwałem pęd powietrza (nie zależnie od okularów) no i przy wywrotce śnieg dostawał się pod nie i jakoś mi to nie pasowało :) gogle mają chyba lepsze zastosowanie na toku:)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam okulary sportowe z możliwością założenia gumki lub zauszników i całkiem fajnie się to sprawdza i jest wielofunkcyjne :) z tym że niestety zdarza się że zachodzą mgłą zwłaszcza przy czekaniu w kolejce :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja mam okulary sportowe z możliwością założenia gumki lub zauszników i całkiem fajnie się to sprawdza i jest wielofunkcyjne :) z tym że niestety zdarza się że zachodzą mgłą zwłaszcza przy czekaniu w kolejce :)

 

to na pewno nie to co gogle, w najmniejszym stopniu. pożyczylem raz od kumpla zeby zobaczyc jak sie sprawuja. tragedia. po jakims czasie od mrozu ( -15 ) ciezko mi sie ruszalo powiekami ;|

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...