Skocz do zawartości

dobra miejscówka w Polsce


Rekomendowane odpowiedzi

Hej

Szukam dobrej miejscówki w Polsce na wypad 4 dniowy z dziewczyną i nie możemy się zdecydować więc może coś podpowiecie :) wymogi miejsca:

-dużo tras niebieskich (dziewczyna się uczy jeździć)

-bezpośrednie połączenie z Gdańska (pkp, pks, itd.)

-aby wieczory dało się spędzić w jakimś pubie albo knajpce

jeżeli ktoś zna takie miejsce i ma w dodatku na miejscu sprawdzony i niedrogi nocleg to z chęcią się o nim dowiem bo dziś wpadliśmy na pomysł wyjazdu i zaczynamy czegoś szukać.

Sam nie znam za bardzo naszych gór bo często zdarzało mi się jeździć tylko w 2 miejsca (zakopiec no i szklarska) a przydałoby się zobaczyć coś więcej :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Białka!!!

->z Gdańska do Krakowa na pewno coś masz a z Krakowa do Białki też coś jeździ

->moim zdaniem jest tam naprawdę całkiem sympatycznie

->2/3 to trasy niebieskie więc luzik

->bardzo przyjemnie było w DW Stokrotka: czysto, blisko, przechowalnia sprzętu, suszarnia na buty, siłka, bilard i sklep pod spodem ;)

->od tego roku jest na kotelnicy kolejka z podgrzewanymi siedzeniami

->mają wspólny skipass z Jurgowem i Kluszkowcami więc jest jakaś ciekawa alternatywa zawsze

->no i Termy w tym roku otwarte są, można zawsze sobie d*pe podgrzać

->dlaczego jeszcze? bo to Białka i warto odwiedzić to miejsce :mrgreen:

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się Białka to chyba na chwilę obecną najlepsza ośrodek w Polsce :)

Jeśli chodzi o walory Białki to rafcio, chyba wyczerpał temat :mrgreen:

Co do noclegów osobiści wolę Bukowinę, jest trochę taniej, a i dojazd fajniejszy bezpośrednio do nowej kolejki (parkingu jest praktycznie pusty :cool: ) - niestety wtedy to już trzeba się samochodem wybrać, więc w twoim przypadku polecam coś w bezpośrednim sąsiedztwie wyciągu :)

Sam się tam wybieram 17-20, więc kto wiem może się miniemy gdzieś na stoku :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no jeżeli się zdecyduję to bardzo chętnie:) można skoczyć na grzańca :P

 

[ Dodano: |2 Lut 2012|, o 11:59 ]

a macie jakieś dobre nie strasznie drogie miejsce niedaleko stoku? bo wszystko czego szukam to straszne ceny :mad: a nie wszyscy się ogłaszają w internecie (zwłaszcza osoby prywatne wynajmujące pokoje) może ktoś by się trafił?

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety nic ciekawego Ci nie polecę, bo jak już pisałem lokuje się najczęściej w Bukowinie. Ale jak to się mówi szukajcie aż znajdziecie. Sam ostatnio przekopałem neta w poszukiwaniu (stała miejscówka zajęta) i udało się wyhaczyć całkiem fajny nocleg za 35 zeta (jakie warunki to się okaże na zdjęciach wygląda znośnie).

Pytanie jaki przedział cenowy jest dla Ciebie akceptowalny? Wiem, że znajomi ostatnio byli, więc zagadam może akurat coś będą mieli. Dam znać później :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no myślę że do 75 byłoby znośnie :) szukam czegoś niedaleko od stoku bo nie chce brać samochodu (w moim wypadku muszę jechać przez całą Polskę) no a jak wszyscy wiedzą to mało opłacalne na wyjazd przeznaczyć mniej niż na zalanie baku, oczywiście w samochodzie... :P

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do 75 za osobę czy za dwie?

Jak za dwie to będzie ciężko, ale spróbuj u jakiejś babci Marysi i czy Dziadka Zenka

Ja znalazłem nocleg w http://www.tatrzanska.com/noclegi/ jest tam trochę niedrogich miejscówek ale żadnej ci na razie nie mogę polecić bo 3 lata temu byłem na ul. pod Grapą nawet nie pamiętam gdzie dokładnie, rok temu w Stokrotce a teraz to się dowiem dopiero za nieco ponad tydzień jak wróce :mrgreen:

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety mcone1, znajomi przekimali w jakiejś wiosce obok, więc niestety nie pomogę ... pozostaje żmudne szukanie :shock:

Myślę, że przy tej cenie nie powinieneś mieć problemu, sprawdź ewentualnie coś obok i zapytaj czy mają możliwość podwózki pod wyciąg, czasami mają taki gratis w cenie noclegu :mrgreen:

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm to by nie było złe :P z tych oddalonych (i tańszych miejsc) odstrasza mnie odległość od stoku :)

 

[ Dodano: |3 Lut 2012|, o 15:32 ]

czy polecacie pojechać bez noclegu i sądzicie że znajdzie się coś na miejscu czy może być problem?

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zawsze coś się znajdzie :mrgreen:

ale wypadałoby też podzwonić troszki żeby sie zorientować w cenach i ewentualnie coś zarezerwować :wink:

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a dojazd masz :D? bo ja z warszawy to dwie przesiadki bym mial... :)

i to jeszcze tak kombinowane, ze najpierw pkp a potem jakis prywatny przewoznik :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no cos tam by było do krakowa a dalej pks czy cos ale temat padł:/ nieprzewidziane wydatki w firmie i kaski trochę brak ale w weekend zapraszam do 3miasta na sroki bo tam się będę bawić:)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
×
×
  • Dodaj nową pozycję...