Skocz do zawartości

wtorek wieczór wieżyca


Rekomendowane odpowiedzi

jestem w stanie zabrać 3 osoby na wieżycę we wtorek po godzinie 16 chętni proszeni są o kontakt tel 608112482 (ja mogę pokryć koszt dojazdu za ceny płyn o bursztynowej barwie) jadę samochodem jak ktoś jest chętny to zapraszam także w środę od rana wyjeżdżam z Sopotu więc mogę kogoś zgarnąć :)

p.s. jak widać na ichnym profilu na fb to fajnie wygląda ten nowy park! więc ludzie 3miasta jednoczmy się! :D

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema, ja byłbym bardzo chętny na zabranie się z kimś żeby razem pojeździć tylko kurcze akurat cały przyszły tydzień pracuję do 20 a w weekend uczelnia, jeżeli za 2 tyg też byś się pisał na jakiś wypad (będę pracować do 15-16 i cały weekend wolny) to jestem chętny, w tygodniu to lepiej wieczorkiem Łysa a w weekend Wieżyca:)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm a wiesz może jak wygląda łysa? dobry stan itd bo będę w 3mieście dopiero we wtorek a nie wiem czy mam jechać taki kawał drogi:) w razie czego może być i łysa:P

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w tym sezonie jeszcze nigdzie nie miałem okazji pojeździć, od znajomego tylko słyszałem, że na Łysej nie jest źle i da się normalnie jeździć a na Wieżycy podobno dobre warunki, oby taka minusowa temperatura utrzymała się jeszcze przez jakiś czas, żebym chociaż na kilka wypadów się załapał, mile widziany też jakiś świeży śnieżek bo mam wrażenie, że teraz te upadki będą dość bolesne a ja raczej do najlepszych zawodników nie należę:)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...