Skocz do zawartości

Spodnie Cropp:)


Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Za tydzień ruszam na dechę i potrzebuję nowych spodni bo ze starych po prostu wyrosłem:) Tak do 300 zł coś fajnego chce znaleźć:)

 

http://sklep.cropp.com/odziez-meska_6/spodnie_45/spodnie-meskie_36298.html/s/pcreateddate

 

W croppie znalazłem coś takiego. Co sądzicie? Możecie podać link też do innych aukcji/sklepów gdzie mogę kupić fajne spodnie do 300 zl:)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć

W grudniu kupowałem spodnie i kurtkę w croppie i jestem z ciuchów zadowolony.

Za spodnie dałem 200zł teraz są już za 149zł i naprawdę świetnie się spisują, nie mam do nich żadnych zastrzeżeń.

http://sklep.cropp.com/odziez-meska_6/spodnie_45/spodnie-meskie_36299.html/s/pcreateddate

Właśnie te spodnie wybrałem są trochę inne niż te które wybrałeś, ale z tej samej firmy wiec nie powinno być dużej różnicy.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Anonymous

ja również miałam kiedyś spodnie z Croppa ale to było na początku i również kupiłam je na pierwszy swój sezon i co ciekawe przemakały troszkę lecz jak naprawdę był mokry śnieg, a tak to ogólnie ok :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś przyszły do mnie spodnie te CLTN. Za tą cenę 189 zł myślę że na prawdę spodnie na wypasie. 10000/10000. Wygoda mega. Są za duże w pasie ale dzięki paską tym na gumie można fajnie regulować. Są szerokei i mi się to podoba. Zobacyzmy na stoku. Już w piątek:) Dzięki za pomoc chłopaki i polecam te spodnie:)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

regulacja na rzep na gumce to fajny patent na dopasowanie ale co do 10k/10k to miej trochę dystansu bo ja też miałem takie parametry a teraz mam burka 8/8 i przyznam co producent to inna skala :P

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 3 weeks later...

spodnie od uderzenia w boks sie nie psuja, to nie deska.

Konkret? Domyslam sie, ze o cos zachaczyly i sie podarly... normalne

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie radze kupować spodni z croppa, po jednym sezonie nadawaly sie do wyrzucenia. Jedno uderzenie w box i po spodniach.

:lol::lol::lol:

 

No tak, bo spodnie to się łamią :D

 

 

Spodnie nie mogą być złe, co najwyżej mogą być zrobione ze złego materiału, który Wam będzie przysłowiową rzyć grzać za mocno (różne materiały stosują). Myślę, że takie croppowe spokojnie dadzą radę.

Jeśli masz problem ze znalezieniem, to sobie odpuść i poszukaj z coalition czegoś taniego :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fillucas, popieram :D lepiej poszukać czegoś w CLTN maja 2 modele na stronie i wiem że te spodnie dają radę bo koleżka ma i nic z nimi złego się nie dzieje (na pewno się nie łamią):P sam miałem jedne z dobre 5 lat :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...