Skocz do zawartości
mcone1

Budowa Snow Parku okolice Krakowa !!

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko szukam ludzi z Krakowa i okolic którzy maja jakieś doświadczenie w temacie budowy snow parku.Gdyż mam plan zbudowania sobie takiego za chatą mam jakieś 80m górki

więc jeśli ktoś mam jakieś pomysły i chęci to zapraszam do współpracy ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hmm ja studiuje i mieszkam w krk centrum:) Chetnie bym ci pomógł i się coś pobawił ale na budowaniu snowparku sie nie znamXD Zawsze po prostu szukalo sie hopki i skakalo bez wiekszej logiki a jesli chcesz rampy montowac to juz wogoleXD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To już jest nas 3 ;) mam zamiar zbudować tam boxa, dubeltówkę i jakieś chopki na początek.

Ale na razie wszystko planuje sobie w głowie.A ma ktoś jakiś pomysł jak zbudować boxa ??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Anonymous

zbij gwoździami pare palet drewnianych (szukaj na tyłach sklepów, hurtowni) a na wierzch daj płyte pilśniową albo wiorowa z okleina (drzwi od szafy, blaty od mebli kuchennych, szukaj na śmietnikach), dla poślizgu polej woda (jeśli temp < 0). ;] ech ta dzisiejsza młodzież mało pomysłowa coś.:D:D:D

http://www.snowboard-mds.pl/index.php/Budujemy_snowpark/articles/Boxy.html

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

... to trzeba trochę wkopać w śnieg/ziemię aby było stabilne a co do lania wodą to bym się tego nie podejmował! jak będzie na tym lód to moim zdaniem wyczuwalne będą niemiłe nierówności a jeżeli zrobicie obicie z jakiejś PCV albo czegoś to będzie śliskie i przyjemne po nasmarowaniu śniegiem :) jeżeli chodzi o raila to polećcie z tym do fachowca od spawania oni zawsze mają jakieś niepotrzebne skrawki i wam to wykmini (jak na deskorolce śmigałem to tak zrobiliśmy raila za darmo) uważam że fajnym pomysłem byłoby pocisnąć jakiś stoliczek piknikowy albo rure PCV taką grubą:) prosta sprawa wystarczy pojechać do castoramy czy obi i kupić lekko przysypać i powinno działać :) co do stolika to często po sezonie ludzie wywalają takie cuda albo chociażby zaadaptować można takie rzeczy z jakichś ośrodków kolonijnych czy czegoś (kiedyś pracowałem w takim i było tam masę badziewia którego musieli się pozbywać) mówię o stołach składanych no i nawet stole pingpongowym który był w tragicznym stanie :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi