Skocz do zawartości

Bardzo proszę o Pomoc !


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam pytanie odnosnie sprzetu prosze zeby wypowiadaly sie osoby ktore maja o tym pojecie! Sprawa wyglada nastepujaco. Jezdze na desce od 4 sezonow od poprzedniego coraz wiecej skacze no i snow park czyli boxy bez ramp do tego mam stara deske :D No i przyznam ze lubie poprostu sobie szybko pojezdzic jak wyjezdzam w gory + ewentualne skoki wiec deska raczel all/free zastanawiam sie pomiedzy:

Ride Crush a Santa cruz snowpark ewentualnie (Ride Antic, Burton twc standard) ! I jaka wysokosc mam 179cm waze 74 kg czy 155 wystarczy do milego zjezdzania z przygotowanego stoku ? z gory Bardzo Dziękuje!Pozdrawiam. Dodam jeszcze ze jezdze Rossignol RPM 2008 155.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

155 poza trasę to niestety z 4-5cm za mało, ale z dłuższą nie dasz sobie rady w parku. Santa Cruz możesz sobie odpuścić, bo ta firma ma lata świetności dawno za sobą.

Ride nie tylko na polskich forach nie zbiera najlepszych opinii. Zupełnie inaczej ma się sprawa z ich wiązaniami.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem/mam santa cruza ale kupowany 5 lat temuXD wtedy dostałem go za dobrą cenę i sie sprawdziłXD Teraz jak mówia poprzednicy... sa lepsze;p

 

A co do długosci ja mam 70 kg 175 cm i jezdze na 157 cm freestylowceXD

radzi sobie na stoku;p

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za odpowiedzi ale moze cos bardziej konkretnego ? bo nie wiem co robic ! Mam rossignol 155 rpm 2008 i nie wiem teraz czy w ogole warto zmieniac ? jak tak to co Burtonik 159 twc standard ? a może atomic pivot 159 ? cos co nada sie tez do przyjemnej szybkiej jazdy nie tylko park do tego w razie czego zostawie sobie rossignol ! Z gory dziekuje za podpowiedzi.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz dwie deski to kup sobie jedna zjazdówke a ta fryystylowke zostaw:) Jedyne wyjście na mój gust;p skoro nie chcesz twardszej freestylowki;p

 

Dla mnie bezsens kupowac hybryde po 4 latach nauki:)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm byłem na twoim miejscu z rok temu :) ja wybrałem sapienta evolution i naprawdę daje radę i na parku i na stoku bardzo przyjemna deska do zabawy może to będzie dobre rozwiązanie no i oczywiście tańsze niż TWC.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie o to chodzi RPM mam do rurek boxu no i skokow ! ale jak jade w gory jezdzic po stoczkach to potrzebuje miekiej deski do wyglupiania skoczyc od czasu do czasu tez sie zdazy ale glownie jazda i do tego szukam deski all/free

 

[ Dodano: |28 Sty 2012|, o 17:35 ]

Witam dobra wybralem dwie albo burton blunt 158 czy salomon ace magnum 156 ace jest sporo tanszy !? Prosze o pomoc

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...