Skocz do zawartości

PROŚBA O POMOC


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

W Kasinie Wielkiej (Śnieżnica) w niedziele(15.01.2012) miedzy godzina 21:00 a 21:30 jakis s......yn ukradl deske snowboardowa :Völkl Squad Prime 154 z wiazaniami :volkl peak w kolorze bezowym

 

Deske zostawilem zaraz przy drzwiach do karczmy na stojaku po lewej stronie

 

Osoby posiadajace jakies informacje BARDZO prosze o kontakt.

 

ludwin.piotr85@gmail.com

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kuźwa wezmę i porysuje moją deche jak mi kutas jeden z drugim ukradną to chociaz chuja za nia dostaną!

 

przepraszam za wulg ale juz czuje jakbym sie wkurzył gdyby mi ktos sprzet ukradłXD

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kradna doslownie z przed nosa. Stoisz 10m od sprzetu a oni biorą go pod pachę i idą ;) szczegolnie gdzies w ubozszych czesciach kraju, w okolicach spotow windsurfingowych itp ;p

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moje szefostwo plywa od ponad 30 lat na windserfingu ;) we francji zawsze mieli przygody tego typu ;) najciekawsza to chyba ta, w ktorej probowali im ukrasc pianki, ktore suszyli sobie na plocie, stojac i rozmawiajac 10m dalej ;) albo odcinali pasy od bagaznika dachowego, na ktorym lezaly deski, tez obok nich :P

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja sobie kupiłem zapinkę i w polskich górach się przydaje ;)

 

a gdzie kupiłeś i ile dałeś. Raz widzailem jedna, ale była duza i bardzo by kieszeń wypychała ;/

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja używek nie szukałem a przy okazji kupiłem bo zamawiałem z tego sklepu coś tam (już nawet nie pamiętam) a szczerze 20zł różnicy przy takiej zapince to mi osobiście nie robiłoby różnicy (chodzi przecież o ochronę sprzętu)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...