Skocz do zawartości

Naklejeczki dla WAS !


Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak w temacie mam do rozdysponowania sporą partię wlepek różnych firm snowboardowych. Chciałbym je wam rozdac ale tutaj też żeby nic nie było za darmo to trzeba by się jakoś wykazac. Jakie macie pomysły ? Mi do głowy przychodzą takie pomysły:

 

1. Np w jakiś konkretny dizen, daje newsa na stronie, że kto chce naklejeczki to prosze wysłac do mnie maila z adresem. I ze sposrod nadesłanych maili wylosuje 3 adresy i wysle naklejeczki.

 

2. Naklejeczki za przesłanie zdjęc, za jkakies cenne uwagi dotyczace serwisu, ale bo za jakiegos arta czy czy cos

 

hmmm no nie wiem co by tu jeszcze mogło byc... macie jakieś propozycje ? i czy wogole bylibyscie chetni na naklejki ? :razz:

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby konkurs był w zimie to mógłby być konkurs na najlepszy trickn uwieczniony na filmie wykonany przez forumowicza (jakis sposób żeby to udowodnić sie znajdzie)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm no nawet nie musiałby byc to konkurs....wystarczyło by że ktoś prześle film który będzie warty uwagi i już taka osoba otrzyma kilka naklejeczek, tak samo ze zdjęciami ...żeby zachęci ludiz żeby dodawali swoje filmiki i fotki ....konkurs w zime jakiś będzie ale to już inne nagrody :-)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra... Powiedzmy, że pierwsze 3 osoby, które zarejestrują się w galerii zdjęc i filmów dodając jakiś swój materiał, dostaną naklejki w prezencie. :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no cos w tym stylu właśnie....muszę zrobi jakiś plakcik w photoshopie albo banerek i da się info. Co do rejestracji to chciałbym zrobic tak zeby nie trzeba było się rejsetrowac osobno w galerii, osobno na video i osobno na forum. Chcę to połączy żeby rejestrując się na forum te same dane służyły do galeri i do video..to moze by zachęciło ludiz żeby dodawac foty i filmy ?

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...