Skocz do zawartości

które Butki??


Rekomendowane odpowiedzi

K2 bedzie slabo zaciagalo, Flowy podobno luzuja sie caly czas. 32 nie wiem nic. Northwave byly mocno obudowane przy kostce, przez co czesto nie miescily sie w wiazania, szczegolnie, gdy dobieralo sie rozmiar na granicy. Na tych zdjeciach wygladaja tak samo.

Poszukaj Salomon Dialogue jesli mialy by byc do Evo albo Synapse to Coala. Najtaniej bedzie Salomon Savage, średniej twardosci bucior.

 

Osobiscie smigam w Synapsach

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 3 weeks later...

Do stawki należy dodać Salomony oczywiście;p

osobiście polecam też sprawdzone northwave legend 2 sezony i but jak był tak jest zajebisty;p

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wracam ze sklepu bo bylismy z kumplami na zakupy

 

wynik:

 

2x flux TT

Buty:

Northwave freedom

Burton moto

 

na pierwszy rzut oka jedyny mankament we freedomach to pieta która jest jakby dziwnie skonstruowana (nie jest ścietą tylko taka jak w zwyklych butach a powinna...) co ciekawe niby northwave a przy rozmiarze buta 41 zastanawialismy sie nad wiązaniami S 0_o

Także zmieścic sie zmieszcza (ja mam legend z przed 2 sezonow i tam widac że skorupa wielka)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie kupujcie nic w intersporcie itp. itd. Tam jest towar robiony pod nich, ze slabszych materialow i dlatego dostaja lepsze ceny.

Normalnie ten Faction z BOA kosztuje 750zl a nie 699 i ma Flex 6 a nie 4.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko kurde niema systemu szybkiego wiązania:/ a duża byłaby odczuwalna różnica? flex to tylko 1 stopień?

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja z mojego wielodniowego doświadczenia mogę spokojnie powiedzieć, że te systemy szybkiego wiązania ( z wsuwanie sznurków) są najgorsze na świecie. najlepiej zwykłe sznurówki, bo można je dociągać jak się chce na różnych wysokościach, albo boa (miałem tylko 5h na nogach i nie trzeba było poprawiać nic).

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja z mojego wielodniowego doświadczenia mogę spokojnie powiedzieć, że te systemy szybkiego wiązania ( z wsuwanie sznurków) są najgorsze na świecie. najlepiej zwykłe sznurówki, bo można je dociągać jak się chce na różnych wysokościach, albo boa (miałem tylko 5h na nogach i nie trzeba było poprawiać nic).

 

tutaj sie nie zgodze, trzeba poprostu wiedziec, ktore sa dobre a które złe.

BOA sprawdza sie tylko, gdy jest podwojne, a takie buty kosztuje 1200 i wiecej pln.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

matzel, a te w freedomach zdają egzamin? czy nie bardzo bo szukałem z wygody buta z systemem szybkiego wiązania ;P

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeżeli buty z boa za min 1200. to lepiej jednak sznurówki. bo tak jak pisałem inne "szybkie" wiązania nie zdają egzaminu przy zwykłej jeździe. a co dopiero na nogach zaawansowanego.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

te freedomy maja jeden zatrzask, moim zdaniem bedzie lipa, w szczegolnosci, ze poziomem pewnie stoimi podobnym i szukasz twardszego buciora z kontrola.

Dodatkowo to slabe sznurowanie zmiekcza buta.

Laikiem sie nie nazwe i jezdze w butach z szybkim systemem. Tylko moj system ma 5 zatrzaskow (troj systemowy), moge sobie oddzielnie sciagac dol i gore, a nie tak jak w BOA, ze krece, krece i sciaga sie tylko gora. Trzyma idealnie, nawet milimetr nie odpusci zatrzask przez cale dni jazdy.

Salomon Synapse jakby ktos chcial wiedziec :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

matzel, a ile dałeś za swoje ?? bo tak widzę że są trochę powyżej mojego funduszu ale może warto mi odłożyć i kupić je na kolejnej wyprzedaży :P

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...