Skocz do zawartości

które Butki??


Rekomendowane odpowiedzi

nie powiem wam, bo wam szczeny opadna :D mialem farta i dojscia z racji iz pracuje z salomonem :) ale fakt, mozna je wychaczyc podobno za jakies 600zl z przesylka.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ehh temat się zamyka wybrałem northwave zero przymierzylem tylko freedomy więc mam nadzieje że będą lepiej nawet trzymać nogę :P chciałem zobaczyć synapsy ale powstał jeden problem do przymierzenia w intersporcie po wizycie w sklepie ugadałem się że sprowadzą mi je do gdańska ale potem pojawił się inny problem a mianowicie że rozmiaru do rozmiaru stopy 265 nie ma w żadnym interze w polsce :P

 

[ Dodano: |12 Lut 2012|, o 14:20 ]

ehh jakiego ja mam pecha:/ nigdzie na necie nie ma northwave zero z wkładką 265 ja się chyba poddaje i nie zmieniam butów bo nigdzie nie ma tego czego bym chciał :/ ani synapsów ani zero. :cry:

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ehh męczy mnie już ten temat ale jak sobie postawiłem za cel zmianę w tym roku to będzie zmiana:P czy duża byłaby różnica pomiędzy NW Zero a NW Legend? różnią się chyba jedynie flexem o 1 no i przeznaczeniem bo zero jest bardziej parkowy a legend allmountain. Sądzicie że Legend będzie dawać radę przy zabawie w parku?

i kolejne pytanie czy warto dopłacać do rocznika w przypadku legend'a??

http://www.sportmania.gd.pl/product-pol-1891-Buty-snowboardowe-Northwave-Legend-SL-Black.html czy http://www.forty-four.pl/buty-snowboardowe-northwave-legend-sl-10-black.html a może ta dopłata za rocznik to trochę bezsens mam możliwość ściągnięcia Zero do 3miasta do jednego ze sklepów za 650zł więc to żadna okazja, ale pan w sklepie polecił mi za 600 zł North Wave Freedom w kolorze Checked Green (z tego co wiem i szukałem to w tym kolorze występuje jedynie legend więc sądzę że po prostu się modele pomyliły bo freedom za 600zł to chora cena zwłaszcza na wyprzedażach).

 

Jezu poradźcie bo ja już prawie dostaje ku****icy bo się napaliłem na ten model Zero ale nie ma go nigdzie w rozmiarze 265 (na allegro jest jeden biały ale niestety biały odpada) a Legend jest bardzo podobny parametrami więc chyba jest alternatywą.

 

[ Dodano: |13 Lut 2012|, o 21:19 ]

ahh no i zapomniałem się zapytać co sądzicie o modelu caliber http://supersklep.pl/c2-buty-snowboardowe/i115378-buty-snowboardowe-northwave-caliber-black może on byłby lepszą alternatywą buta Zero?? miał ktoś styczność z wiązaniem T Track i jak ma się ono do wiązania SL2 wykorzystywanego w Legendach no i Freedomach???

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

łeee...drugie boa... czyli bez rewelacji ;)

 

Co do buta to te legendy wygladaja ciekawie. Nie chcialo mi sie czytac, ale po obrazkach widze sciaganie w dwoch miejscach, tylko teraz pytanie czy zatrzaski sa tez w dwoch miejscach, czy trzyma tylko to cos na gorze, ktore moim zdaniem przy twardych butach szybko sie zdegraduje.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
http://www.youtube.com/watch?v=o4Mm_2Duszw tutaj to tak wygląda :) nada się to jako but dla mnie? osoby bawiącej się w parku ale i od czasu do czasu śmigającej po stoku mam nadzieję że będą współgrać dobrze z ewolution i LX'ami :P bo już chyba ze zdeterminowania się na nie połaszę :P
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli wolisz miec luzno zawiazany dol, to pewnie nie bedzie problemu ;)

I mam male watpliwosci co do tego, koles tak latwo to zapina, jakby w ogole oporu nie bylo... musialbym to zlapac w rece, by byc pewnym albo prawie pewnym ;)

Zawsze mozesz kupic i zdac relacje :D

Ja na Evo skakalem w swoich Synapsach, ktore są twardsze od Burton Drivera X i dawalo rade. Co prawda deska mi troche tanczyla, no ale coz :) Ostatecznie i tak stwierdzilem, ze park to nie moje miejsce.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba się zdecyduje :P jedyny normalny wybór w normalnej cenie (550okolo) czyli coś co powinno mi wystarczyć :) szkoda że nie mogę znaleźć tych zero:/

 

[ Dodano: |20 Lut 2012|, o 18:23 ]

mam pytanie :) czym się różnią te 2 buty? czymś więcej niż rocznikiem czy niekoniecznie? obydwa mają: - 540° Heel Hold System™ - pewna stabilizacja pięty

 

- Termofoliowana wkładka wewnętrzna TF2

 

- Wygodna podeszwa wewnętrzna S1

 

- Profilowany język 3d

 

- System szybkiego sznurowania SL™

 

- Flex: 7/10

but 1 http://www.forty-four.pl/buty-snowboardowe-northwave-legend-sl-10-black.html

but 2 http://allegro.pl/show_item.php?item=2124204831&msg=Tw%C3%B3j+e-mail+zosta%C5%82+wys%C5%82any.&msgtoken=048a25b10f8bf5405c1e387864ffa85323220a1444b540a86acf77d00be2ff62 ???

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 3 weeks later...
  • 5 weeks later...

I jak z tymi legendami w koncu kupiles? Ja sam mam modle kupiony chyba ponad 2 lata temu ale jestem bardzo zadowolony (w zestawie z fluxami tt i evo).

 

Tyle za u mnie to typowo allmauntain a nie park;p Znacyz jazda z hopki na hopke, z kreceniem sie jak głupi plus korzystanie z tego co znajde (oczywiscie nie na jakims wysokim poziomie)

 

W kazdym razie po 2 latach delikatnie czuje ze pieta moge ruszac bardziej niz kiedys ale to starawy model:)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no kupione kupione :) ale testować będę dopiero w najbliższym sezonie w Polsce była dostępna ostatnia para NW Zero w tej samej cenie ale zdecydowałem się na szybkie wiązanie :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 2 years later...
  • 1 year later...

Witam

Odświeżę kotleta.

Potrzebuje zmienić buty obecnie jeżdżę na Burtonach Moto flex 3

Przy zmianie myślałem o czymś twardszym i znalazłem dużo pozytywnych opinii o Slomonach Synapse flex 8 Dziś udało mi się znaleźć ten model, żeby przymierzyć jak leży na nodze.

Ale przy okazji mieli również Salomony Faction flex 4, był mój rozmiar to też wrzuciłem na nogę.

Trochę rozczarowałem się Synapsami gdyż ciężko tym systemem wiązań dociągnąć dół buta w odróżnieniu od Faction gdzie osobno dociąga się dół i osobno górę.

Noga w Synapsach wydawała się luźna (nie był to model Wide), a Factiony leżały idealnie.

Co do twardości butów niby różnica duża, ale po przy miarce znów szok, synapsy były odrobinę twardsze. Może to ze względy na to, że nie można było ich „dociągnąć”.

Pytanie do Was czy brać te Faction bo leżały naprawdę dobrze czy też szukać czegoś twardszego?

Sugerować się tym flexem czy też wygodą jak leży na nodze ?

Chodzi o to, żeby z Factionów nie zrobiły się „szmaty” po jakimś czasie.

Prosił bym o szybką odpowiedź, z góry podziękował.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...