Skocz do zawartości

snowpark Białka


Rekomendowane odpowiedzi

szanse na to są marne ...jak pod koniec stycznia stanie to będzie dobrze...nie ma śniegu...mrozu za dużego tez nie ma więc nie ma z czego zrobić parku :P oni zawsze najpierw muszą dobrze dośnieżyć wszystkie trasy a dopiero potem biorą się za park

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sobotę wróciłem z Białki i na pewno warunki do jazdy są dobra w późniejszych godzinach pojawiały się przetarcia na starych trasach, ale tragedii nie ma. Nowa trasa bardzo dobrze przygotowana, pracowali sporo przy dośnieżaniu FIS-owskiej i czerwonej przy nowej kolejce, więc zapewne ruszą już w ten weekend. Niestety snowpark-u brak i kiepskie perspektywy. Pogoda szykuje Ci się całkiem niezła, pytanie tylko czy spadnie na tyle śniegu żeby postawić snowpark ... :???:

 

Daj znać jak będziesz, albo jak wrócisz czy coś się poprawiło. No i oczywiście czy park stoi :)

pozd

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

okk dzięki za info ; ) no właśnie właśnie ciekawe co z tym snowparkiem, kurdeee pro nie jestem no ale tak chciałem popróbować ;d oby nawaliło przez te kilka dni śniegu haha ;d musimy być dobrej myśli. A jeżeli chodzi o info to na pewno dam relacje, jak się uda z gór to walne, a jak nie to gdy wrócę napiszę kilka zdań ; d

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 4 weeks later...

To by było tak na bieżąco:

Snowpark w Białce R E W E L A C J A !!!

W porównaniu w zeszłym rokiem dużo lepiej, więcej miejsca, są dwa boksy, dwa raile, rura i taka przeszkoda że jest górka i na wierzchu metalowa kula - nie mam pojęcia jak to się nazywa :wink: oraz dwie skocznie, czego nie było rok temu, no rewelka po prostu :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Mogę podesłać fotki w ciągu paru najbliższych dni :wink:

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

p2090187.jpg

 

p2090188.jpg

 

p2090189.jpg

 

p2090190.jpg

 

p2090191.jpg

 

p2090192.jpg

 

p2090193.jpg

 

p2090194f.jpg

 

p2090195.jpg

 

I to by było na tyle z przeszkód. Jest tam na jednym ze zdjęć widoczna skocznia, ale ciężko jest zrobić jej jakieś wyraźne zdjęcie, postaram się za niedługo wstawić filma ze skoczni ze mną w roli głównej :wink: Może wtedy będzie można jakoś tę skocznię ocenić :roll:

Jest jeszcze jedna skocznia, zaraz za tą pierwszą, prawie identyczna tylko próg ma odrobinę wyższy

Mam nadzieję że zdjątka się przydadzą :grin:

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki za foty,

Już nie mogę doczekać się wyjazdu :)

PCV-ka fajna sprawa, niestety wczoraj załatwiłem sobie piszczel na podobnej :shock:

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...