Skocz do zawartości

Buty ok. 400 zł


Rekomendowane odpowiedzi

nie wiem czy są awaryjne, ale ja bym takich nie brał. zamiast dopłacać za to szybkie wiązanie wolałbym dopłacić do lepszych z tradycyjnymi sznurówkami

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zalezy, echelony chyba maja tradycyjne sznurowki. Factiony sa juz lepsze. Twardsze i z lepszymi wkladkami a system szybkiego sznurowania jest ok. Tak naprawde wszysjue firmy w to ida i jest to "norma" w salomonie od wielu lat.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

osobiście polecam z czystym sumieniem Factiony, bo osobiście na takich śmigam. Co do systemu szybkiego sznurowania to po pierwszym zjeździe trochę się poluzował, ale potem nie miałem już problemów. Od 06.01 będę je testował bardziej intensywnie przez 3 dni, więc po weekendzie zdam relację :)

 

[ Dodano: |8 Sty 2012|, o 12:04 ]

zgodnie z obietnicą :) niestety wyjazd się skrócił, ale trzeba go zaliczyć do udanych :) no może poza drogą powrotną (strzeliło mi zawieszenie na trasie ... )

 

Wracając do tematu, buty bardzo dobrze się sprawiły idealnie dopasowały się do stopy. Jedyny problem to luzowanie sznurowań, niestety czasami się to zdarza i tutaj pytanie do bardzie doświadczonych, czy jest to normalne? (matzel, wypowiedz się jako znawca marki :mrgreen: ). Dla mnie nie jest to w żaden sposób uciążliwe, bo jednak zdarza się rzadko. Po pierwszym zjeździe, ale to chyba normalne :) potem dociągam je trochę mocnej i mam spokój na kilka zjazdów. Mimo to i tak polecam :grin:

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...