Skocz do zawartości

Najlepsza polska miejscówka ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 61
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...

Byłem wczoraj w Korbielowie i było super: D Moje początki :D Zaskoczeniem dla mnie było to, że mało było ludzi no i to był dla mnie wielki + , bo nie obawiałem się tak bardzo, że kogoś zabije :lol: w sobote znowu jade :D więc jeżeli ktoś chce się zabrać to pisać: GG 8656660

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatni raz w Korbielowie byłem z 10 lat temu i aż wstyd powiedzieć, że byłem tam jeżdżąc jeszcze na boazerii =)

 

Za to jutro zaraz po robocie zasuwam, bo podobno warunki miodne - dużo śniegu - podobno od 7 lat takich opadów nie było w tych okolicach.

Zdam relację w pon / wtorek.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jak myslicie w ten weekend (6-7-8.03) będą jeszcze warunki w szczyrku? ;d

 

W sobotę jezdziłem w Korbielowie i wydaje mi się, że tam warunki będą.

Za to w niedziele byłem w Szczyrku - płakać się chce, tyle śniegu sypało a na trasie wystaje trawa, kamienie a niektóre ścianki mają kolor brunatny od ilości gleby na powierzchni śniegu.

Ratrak to maszyna służaca do zajmowania miejsca, a armatki śnieżne do wieszania ubrań...

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jak myslicie w ten weekend (6-7-8.03) będą jeszcze warunki w szczyrku? ;d

 

W sobotę jezdziłem w Korbielowie i wydaje mi się, że tam warunki będą.

Za to w niedziele byłem w Szczyrku - płakać się chce, tyle śniegu sypało a na trasie wystaje trawa, kamienie a niektóre ścianki mają kolor brunatny od ilości gleby na powierzchni śniegu.

Ratrak to maszyna służaca do zajmowania miejsca, a armatki śnieżne do wieszania ubrań...

 

w takim razie pojade gdzie indziej :P dzieki za info

 

EDIT:

hehe, nie byłem nigdzie w końcu z powodu mojej tzw. "ekipy", niestety bo inni znajomi byli w szczyrku i trasy ponoć ratrakowane 2 razy dziennie i od wczoraj (sobota, 7 marca) non stop opady śniegu. :) za tydzien ma być oziębienie i oby było, bo za tydzień na pewno już jadę w góry. :D

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 9 years later...

×
×
  • Dodaj nową pozycję...