Skocz do zawartości

Najlepsza polska miejscówka ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 weeks later...
  • Odpowiedzi 61
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Taaa... Dopiero co wróciłem ze Szczyrku. W sumie Billabong ma tam naprawdę niezły snowpark. Teraz brakło śniegu, więc fatalne warunki były, ale mimo wszystko byłem miło zaskoczony.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczyrk, na Julianach. Park naprawdę pozytywny. Sporo świetnych boxów (10m, 5m), s-box (14m) i c-box, kilka łamanych, jakieś rejle, pikniki, wallride no i parę ładnych skoczni. :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juliany - takie stoki, w sumie nie orientuję się, gdzie dokładnie to jest, ale dość wysoko. :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nom... Tylko te zdjęcia ze snowpark.pl w porównaniu do tego sezonu są mocno naciągane. Skocznia była na maxa lipnie przygotowana, boxy i rejle zresztą też. Imho dało się pojeździć... :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tam słyszałem że jeśli chodiz o przeszkody jibbowe to były całkiem dobrze przygotowane jak na takie warunki . A juliany to właśnie w kierunku salmopolu są

zobacz sobie tą mapke : http://www.gat.pl/download/mapa_szczyrk.jpg i snowpark zanjduje się się przy wyciągu nr V i IX .

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lipne przygotowanie wiąże się z beznadziejną zimą. Chociaż rzeczywiście boxy, rejle i pikniki jak na te warunki były niezłe. Tylko ta skocznia mnie załamała... Na zdjęciach sprzed roku tak pięknie to wygląda. :P

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no tylko weź pod uwage to że w zeszłym roku zima była wyjątkowo mroźna i śnieżna :-) a teraz to taka lipa że szok

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 6 months later...

Ja mam dwie godzinki drogi do snowparku w Poznaniu. Hihi... Tylko w zeszłym sezonie nawet go nie otwierali. ;/ Mam nadzieję, że tym razem już w listopadzie będzie śnieg i najeżdżę się za zeszły sezon. :D

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 1 month later...

Szczyrk jest super. Zajebisty park max tam jest. W sumie chyba najlepszy w kraju, jedyny pipe w Polsce tam jest. We Włoszech nie jeździłem jeszcze, ale na ferie śmigam do Monte Bondone czy jakoś tak. ;p W Kaunertal kozacki snowpark jest. :]

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 10 months later...
  • 3 months later...

×
×
  • Dodaj nową pozycję...