Skocz do zawartości

Najlepsza polska miejscówka ?


Rekomendowane odpowiedzi

Jaka waszym zdaniem jest najlepsza polska miejscówka ?? gdzie można fajnie pojeździć i nie tylko. Jak dla mnie to Szczyrk i Korbielów.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Odpowiedzi 61
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

ja tak az za waile tych polskich miejscowek nie objezdizla m( tych takich wiekszych ). Ale Korbielow mi sie naprawde podoba, i mi wicej dos zczescia chyba nei potrzeba, no szkda tylko ze tam nie ma pajpa, to juz wsyztstko by bylo super :D

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 4 weeks later...

ano wąłsnie -amamy w Polsce w ogóle przystawke do profilowania pajpa? gdzieś czytałem to pzsnow uważa(uważał) że to sie przecież da łopatami zrobić:P:P za fess

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na Julianach ten pajp to jedno wielkie gówno i nie przypuszczam aby w tym sezonie coś się zmieniło na lepsze. W Polsce to nie ma takiego porzadnego pajpa:/ i jak tu mysleć o medalach na olimpiadzie jak nie ma gdzie trenować najmłodszych? :roll:

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 1 month later...
  • 4 weeks later...
  • 4 months later...

a tam nie byłem jeszcze nigdy i tak szczerze mówiąc to nawet nie wiem gdzie dokładnie jest ten zieleniec:P może ktoś powiedzieć koło jakiej większej miejscówy to jest?

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 1 month later...
  • 1 month later...

Ja osobiście uwielbiam jeździć na Długiej Polanie w Nowym Targu, to jest mój ulubiony stok ;) W zeszłym sezonie postawili tam jaki taki snowpark, się postarali heheh.

 

A drugą taką miejscówką jest wyciąg w Zawoji tam jest dopiero idealnie;), ale żeby tam częściej jeździć muszę mieć prawko, to już za niedługo może w styczniu :D

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Byłem dzisiaj pierwszy raz na desce... Niestety, nie skończyło to się dla niej za fajnie bo złapałem kilka większych kamyków podczas jazdy... po prostu warunki są fatalne... mało śniegu i tylko sztuczny powoduje ze gdy to wyratrakuja wywalają te kamyki na wierzch i nie da się jeździć... a po za tym jest strasznie zmorzony śnieg ... Chyba na prawdziwe warunki trzeba będzie jeszcze poczekać ... :/

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście mam sentyment do Krynicy-tam rok temu miałem pierwszy raz w życiu deske przypiętą do nóg,i tam wczoraj zdobyłem pierwszych znajomych raiderów,oraz poczyniłem wielkie jak na mój poziom postępy :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krynica owszem świetne miejsce, chodz moze wspomnien z tamtad nie mam najlepszych... ale respect dla tego miejsca.

Wydaje mi sie, że teraz bedzie fajna jazda na Kotelnicy w Białce, bo maja tam otworzyć snowpark, a przeszkody z tego co widzialam to są kozackie :D:D

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem,wiem tylko żeby nie polecać Jurasówki,niby blisko mnie,ale jednak ten sotk... :|

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...