Skocz do zawartości

Ktore spodnie wybrac? rozm i firma?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam pytanko jak w temacie szukam spodni na wysokiego chlopa(196cm) posiadam kurtke Burton Insulated Launch (mascot big stripe) w rozm. XL i jest ok ale nei mam pojecia jak jest ze spodniami tej samej firmy a niestety nie mam jak przymierzyć druga sprawa to kilka dni temu w jednym ze sklepow sportowych znalazlem dwa modele spodni firmy Fob w rozm xxl(rozm ok) jedne 8k/8k drugie 10k/10k tylko nie mam pojecia jak ma sie ich jakosc do innych renomowanych firm? czy warto w nie sie pchac czy szukac cos innego kwota jaka mam na spodnie to 600zl jakis maly +/- bedzie to moj 4 sezon wiec raczej juz na tylku nie siedze:) jesli chodzi o kolor to wielkich wymagan nie mam oczywiscie w granicach rozsądku...

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej zainwestowac w Bonfire, 686 albo Nugget a nawet Cropp (mam jedną parę, moja dziewczyna ma drugą, jak za te pieniądze jak najbardziej polecam) - najlepszy stosunek cena/jakość.

Burek jest zdecydowanie za drogi.

Foba akurat nie znam, nie macałem, więc nie mam zdania.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm ja mam tą samą kurtkę co Ty i kupiłem w tym roku do niej spodnie też big stripe'y za 270zł... cena mała co prawda nie insulated ale mam nadzieję że będą dawać radę :)http://abcsurf.pl/towar-5474-spodnie_burton_2011_poacher_ins_pt_hydrant_big_strp_fad.html co do croppa nie mam nadal przekonania do takich ciuszków bo w zeszłym sezonie koledze szew poszedł po 5 dniach użytkowania... ale reklamację mu uwzględnili więc nie było tragedii

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 3 weeks later...
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...