Skocz do zawartości

może konkurs


Rekomendowane odpowiedzi

A może konkurs na projekt nowych wlepek dla forum??? co wy na to??? to moja propozycja żeby coś odświeżyć ponieważ już dłuższy czas śledzę to forum i bardzo mi się tu podoba :) powstaje jedynie sprawa czy pomysł zostanie mile rozpatrzony przez wysoką izbę :P

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja jestem jak najbardziej za :) i możemy to zrobić tylko czy znajdzie się aż tylu chętnych żeby wziąć udziął ? spróbować można bo i czemu nie :P

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sądzę że ludzie się znajdą bercik:) ja proponuję o możliwość zgłaszania projektów zarówno z programów graficznych jak i zeskanowanych na jakiś adres mailowy i na koniec niech moderatorzy i admini wybiorą najlepsze prace :) no i może je zrealizują :D czas włączyć kreatywność :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no tak tylko pomyśl jak będziesz mieć powiedzmy 150 prac bo zakładam że Ci zainteresowanie nie wrzucą 1 czy 2 szkiców to ile osób będzie na to głosować :P ja ogólnie jestem za tym aby ewentualnie zebrać 3 osobowe jury aby ono zdecydowało które prace będą najlepsze:)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm można i tak ale w takim razie jeżeli będzie osoba która będzie miała 5 zaje*** szkiców to 3 idą na marne a mogłyby być fajną podstawą na nowe wlepki:P

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak da te 2 szkice,i jeden z nich wygra,to ew. przedstawienie jeszcze pozostałych raczej nie będzie kłopotliwe :P

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm no w sumie spoczko może być :) trzeba to jakoś rozkręcić bo ostatnio albo mi się wydaje albo na forum jest mało osób więc może jakaś nagroda? uznanie i szacunek jest oczywisty ale nic tak dobrze nie ściąga tłumów (i gapów) jak jakiś podarek. Jak zacznie sypać śniegiem to chciałbym trochę rozreklamować forum w okolicach mojego jestestwa więc może do czasu śniegu przemyślimy co i jak ma wyglądać a sam konkurs ruszy jak już zacznie sypać, zdaje mi się też że wtedy więcej ludzi będzie się przebijać przez forum :) co wy na to?

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja myślę, nie, ze nie wierzę lud tu obecny, ale coś mi się tak wydaje, że zatrzęsienia tych prac raczej nie będzie, a to jak zostaną wyłonione najlepsze można ustalić już jak one się zbiorą.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest mało osób,jeszcze mniej weźmie udział... Ja ze swoimi zdolnościami plastycznymi np. się w ogóle nie nadaję

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w takim razie zglaszam ja swoja kandydature na zrobienie owego projektu! :) - niestety to mnie wykluczy z jury ale mysle ze znajdzie sie ktos kto z mila checia mnie zastapi :D ...

 

W takim razie turniej oglaszam nieoficjalnie otwarty ... moja propozycja z nadsylaniami prac do konca grudnia.. co Wy na to ?

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tosiek,

ja chetnie moge Cie zastapic w jury :)

 

chyba że modowie i admin też będą chcieli brać udział, to moze lepiej jakąś ankiete, sondaż czy coś tego typu

 

Najbardziej pomyslowe rozwiazanie podala nvmd, wtedy cale szanowne grono forumowiczow oceni ktore sa godne uwagi ... popieram ten pomysl

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja także przystępuje więc może niech główny adm określi zasady konkursu:P

 

czemu ja? :(

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ktoś musi dlaczego zwykli forumowicze mają układać "dekalog":D

ja w takim razie chce tylko ustalić daty trwania? do końca grudnia? czy jak bo ja już nie wiem... niech będzie że każda osoba może zgłosić 3 prace:)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...