Skocz do zawartości

Czym pokryte są BoXy w snowparkach?


Rekomendowane odpowiedzi

Raczej na pewno jest to jakiegoś rodzaju polimer. Ja nie bardzo orientuję się w tym. Może ktoś będzie wiedział, jak nie, to poszukaj na google.

 

Btw... Założyłeś dwa tematy o tym samym, więc dobrze by było, gdybyś jeden wywalił lub gdyby zrobił to modek. :]

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm moim zdaniem to bedzie jakaś pleksa, plexi. Wiesz w róznych snowparkach różne materiały spotyka się. Czasami jest to np blacha (ocynkowana chyba) albo inne tworzywo. A skąd to zainteresowanie tym zagadnieniem ? :?: Planujesz zrobić boksa ?

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 2 weeks later...
Nie, nie planuje...
a ja planuje :mrgreen: robi się coraz chłodniej więc musze zorganizować sobie fundusze na odpowiednie materiały. a w planach boks 4 metrowy :razz:
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja planuje zrobić jakiegoś fajnego rejla. Już nawet wiem jak... :D Mam aluminiowe, okrągłe słupki, które zostały mi jak robiłem płot na wakacje. Mazne hammeraitem i heja... :D

 

Btw... Bercik, z tego co pamiętam, to kiedyś wspominałeś coś o małym jamie, który chciałeś organizować. Aktualne to? ;>

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli zima dopisze to myślę że coś się wykombinuje :-) to by była fajna sprawa tak sobie pośmigać, na boksie ,railu, dobra muzyczka, piwko i luźna atmosfera :D

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No baaa! Taka "integracja redakcyjna". xD Zresztą... Wydaje się, że tym razem będziemy mieli mroźną zimę. Poza tym można by też wyskoczyć na jakąś imprezę rozpoczynającą sezon. Jak tylko pojawią się jakieś pierwsze informacje co i jak, to pomyślę nad tym. :]

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 3 weeks later...

Według mnie to troszkę skomplikowana sprawa jest. Naturalnie blacha powinna być na górze, ale trzeba to zrobić tak, żeby żaden kawałek, który mógłby zniszczyć dechę, nie odstawał. Trochę zabawy z tym jest...

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no możesz zrobi z nierdzewki ale niczym jej smarowa nie musisz. Z tym że musisz to tak właśnie pomyślec żeby łączenia nie były ostre bo inaczej po ślizgu. Myśle że to jest spokojnie do zrobienia.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...