Skocz do zawartości

Dla tych co nie wiedzą jaką deskę kupić


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 196
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Co oznacza "średnio zaawansowanym początkującym"? To mniej więcej tak, jakby napisać niewidzący z sokolim wzrokiem Nie napisałeś jaki masz budżet. Co dokładnie zamierzasz i jakich proporcjach robić

Hehe, to musisz zacząć przepuszczać ludzi jeżdżących na Pathronach Sensei 158 i w końcu na mnie trafisz

Hybryda ma rocker od wiązań, więc łatwiej inicjuje skręt, camber między wiązaniami lepiej trzyma krawędź i lepiej spisuje się w puchu. Flat najczęściej jest w deskach FS, często w deskach na raile (ch

A pomiedzy k2 raygun a k2 brigade i raven shape wedlug Ciebie ktora najlepiej spelni moje oczekiwania w/w. Gdyz mam mozliwosc sprowadzenia ze stanow za smieszna kase a nie bulic za k2 tysiac zlotych a co do ravena juz bylbym sklonny kupic u nas bo nigdzie za granica go nie ma -podobno:p

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 9 months later...
  • 2 months later...

Hej,

Mam pytanie dotyczące zakupu deski i wiązań. Jak większość z osób o to pytających jestem laikiem, na desce radzę sobie już całkiem dobrze i powiedzmy, że pretenduje do średnio-zaawansowanego :) Na pewno all mountain i trochę freestyle

Mam 193 cm wzrostu i ważę ok. 88 kg,

Znalazłem kilka połączeń za naradą sprzedawców ze sklepów pro, tj.:

Ride Agenda 161W + wiązania Ride KX

Rome Garage Rocker 160W + wiązania Drake Fifty

Burton Process Flying V + wiązania Burton Mission

(ostatnia wersja jest najdroższa, więc podaje z czystej ciekawości czy dołożyć te 300 zł);)

 

Dzięki za pomoc i wasze opinie,

 

Pozdrawiam,

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 6 years later...

Hej

Nie wiem czy to forum jeszcze zyje :)

Poszukuje deski i wiazan, jezdze od dwoch sezonow i juz chyba czas na cos wlasnego.

Myslalem o czyms ze stajni Pathrona, czy to dobra firma czy lepiej zainwestowac w zachodnia marke (to samo pytanie do ich wiazan bo sa zauwazalnie tansze od zachodniej konkurencji)?

Jesli Pathron to jaka deske wybrac, odrazu mowie nie skacze, nie slizgam sie po poreczach :) na razie jezdze glownie po przygotowanym stoku, czasami wyjade na nieubita trase ?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 4 weeks later...

@emarkac forum ledwo zipie jak narazie :P  jesli chodzi o deski Pathron to ja polecam jak chcesz mieć dobrą deskę w dobrych pieniądzach. Mam jedną deskę z Pathrona, na kilku miałem okazję jeździć i jestem zadowolony. Pod kątem jazdy po trasach to sprawdzą się Pathron Sensei , Pathron Sensei Limited, Pathron Legend 2019, Pathron Carbon Silver. Wiązania PAthron AT lub Pathron CT też jak najbardziej mogę polecić. Solidne strapy, pompki i dobrze wykonane. 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 1 month later...

Witam, jest tu ktoś jeszcze :D

mam pytanie, którą deskę bedzie lepiej wybrać:   Burton cruzer vs Rossignol district? dla średniozaawansowanego ridera.

pozdrawiam,  

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 1 year later...

Dzień dobry, 

Obecny sezon był moim pierwszym na desce :) Zaliczyłem kilka godzin na stoku i zakochałem się. 

Sezon niestety powoli się kończy i postanowiłem przygotować się na kolejny. Pisze do Was z prośbą o pomoc w dobraniu deski. Kurtka i spodnie zakupione już z firmy DOPE. 

Mam 188cm wzrostu, 75kg wagi. 

Ogólnie jestem obu nożny. Niby jak się mnie popchnie to wystawiam prawą nogę, ale zjeżdżało mi się dobrze lewą i prawą z przodu. 

Z początku wiadomo będę śmigał tylko na stoku, ale jeśli chodzi o sport to nie potrzebuje dużo czasu żeby ogarnąć dyscyplinę, więc myślę, że zaraz będę się uczył ollie i innych ciekawych ruchów, żeby się rozwijać, więc chciałbym deskę uniwersalną. 

Z tego co sam znalazłem w necie długość deski dla mnie to przedział od 158 do 161. Szerokość zwykła gdyż but 44. Typ All Mountain. Kształt chyba Twin Tip. Flex średni 5-6. Nie wiem tylko jaka konstrukcja czyli Camber, Rocker itd. 

Prosiłbym Was o poprawienie tego co źle napisałem. 

Stety niestety zwracam też dużo uwagę na wygląd. Tak wiem stok to nie wybieg, no ale jak już wydaje kasę to chciałbym by było to w moim guście, a niestety trudno znaleźć czarno białą deskę :p

Znalazlem coś takiego w dobrej cenie, ale z tego co widzę deska jest Kierunkowa, więc dla mnie chyba odpada :(

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 3 weeks later...

Jak chcesz czarno białą deskę uniwersalną to też Capita ale nie Mercury, a Super D.O.A. szukaj też deski pod wagę, nie wzrost. Na stronie producenta znajdziesz przedziały. Mercury to bardziej stok, jak planujesz rozpocząć przygodę z Freestyle to obadaj Capitę Syper DOA

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 8 months later...
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...