Skocz do zawartości

Dla tych co nie wiedzą jaką deskę kupić


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 196
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Co oznacza "średnio zaawansowanym początkującym"? To mniej więcej tak, jakby napisać niewidzący z sokolim wzrokiem Nie napisałeś jaki masz budżet. Co dokładnie zamierzasz i jakich proporcjach robić

Hehe, to musisz zacząć przepuszczać ludzi jeżdżących na Pathronach Sensei 158 i w końcu na mnie trafisz

Hybryda ma rocker od wiązań, więc łatwiej inicjuje skręt, camber między wiązaniami lepiej trzyma krawędź i lepiej spisuje się w puchu. Flat najczęściej jest w deskach FS, często w deskach na raile (ch

puki co ciągle miałam wypożyczane męskie 156 a raz 160 i na tej długiej ciężko się manewrowało:P poszukam coś po komisach... a kiedy w sklepach przeceny desek się zaczynają? Początek marca:D?

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ;)

 

Szybkie 3 pytanka: Co siądzicie od Nitro Prime Propaganda ze Standard Camberem dla średniozaawansowanego ridera? Decha oczywiście głownie do jazdy po stoku + sporadycznie hopy w snowparku ;] Czy 155 cm dla faceta o wzroście 168cm / 66kg wagi będzie dobre? I jakie wiązania byście do tego dobrali ( but 42 ) ?

 

Pozdro ;]

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam 172, 65kg i decha 151, więc Tobie polecam też 151-153. Jeździłem na 154 i 155, ale po co, skoro można mieć coś bardziej dopasowanego do siebie?

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Deska kosztuje jakieś 700-750 zł na allegro, a chciałbym się zamknąć w 1100-1150 zł. Także 400-450 zł za wiązania ;] A i jeszcze ponawiam pytanie - czy deska jest w porządku? Bo z tego co czytałem to właśnie standard camber jest do szybszej jazdy AM i sporadycznych skoków w snowparku ;]

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z Intersportem bym uważał, bo ponieważ głównym wyznacznikiem zakupu towarów przez IS jest cena, to sporo firm robi budżetowe modele specjalnie dla Intersportu i może się zdarzyć, że mają one grafikę jak te katalogowe, a w środku jest zupełnie co innego.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.3surf.pl/...mber-154---2011 TAką deskę proponowano mi w burtonie... miała pomarańczowy kolor i była 700 zł droższa.. co sądzicie o tym modelu.. mam 182cm/65 kg . Podobno odchodzi się od długich desek. Mąż kupił 159 na 186 wzrostu i ok90kg wagi. Ciekawa jestem czy warto wziąć ten model DEJA VU dla mnie. Pozdr

 

http://allegro.pl/deska-snowboardowa-rossignol-justice-nowa-i3029793777.html A ta? bo mogłabym kupić, może coś bym jeszcze wynegocjowała z ceny:P

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Poszukuje deski zarowno do snowparku jak i do jazdy po stoku,

Moje parametry heh :P

*181 cm wzrostu

*65 kg wagi

*dopiero sezon za mna ale szybko sie ucze stad potrzebuje deski zarowno do snowparku jak i do zwyczajnej jazdy po stokach :)

*budzet do 1200 zl za deske i wiazadla bez butow =)

*nr buta 43

 

Pozdro

Bartek

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...