Skocz do zawartości

Konferencje w górach

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 Qosuw53

Qosuw53

Świeżak

• User
  • 1 postów

Napisano 27 wrzesień 2011 - 10:54

Tak jak w temacie

#2 wojtask12

wojtask12

Świeżak

• User
  • 46 postów

Napisano 27 wrzesień 2011 - 11:30

co tak jak w temacie?

#3 matzel

matzel

Wujek dobra rada

• Moderator
  • 1890 postów
  • SkądOtwock
  • Preferowany styl:21/-21 lód i muldy :)
  • Skala umiejętności:8
  • Stance:Regular

Napisano 27 wrzesień 2011 - 07:51

tez nic nie rozumiem...

#4 Lenili8

Lenili8

Świeżak

• User
  • 1 postów

Napisano 28 wrzesień 2011 - 02:23

Może same góry niekoniecznie, ale okolice jak najbardziej. Jednocześnie obiecaj uczestnikom, że kiedy już zakończą się wszystkie konferencje wyjedziecie na kilka godzin pochodzić. Także już zapraszając powiedz, że jest taka opcja, żeby odpowiednio się przygotowali jeśli chodzi o buty i inne wyposażenie.

#5 matzel

matzel

Wujek dobra rada

• Moderator
  • 1890 postów
  • SkądOtwock
  • Preferowany styl:21/-21 lód i muldy :)
  • Skala umiejętności:8

Napisano 28 wrzesień 2011 - 08:17

Rozumiem, niezla reklama :P

#6 Slawomira

Slawomira

Świeżak

• User
  • 1 postów

Napisano 13 marzec 2012 - 05:36

Jak najbardziej, tylko miej na uwadze pogodę. Dobrze konferencje organizują takie ośrodki jak między innymi Hotel Villa Marilor, mają dwie sale i bardzo przytulne pokoje. I oczywiście Modrzewie park hotel. Ale to raczej na mniejsze konferencje, mają jedną małą salę, ale wyjątkowo urokliwa za to.

#7 galgania

galgania

Świeżak

• User
  • 1 postów
  • SkądBurzowo
  • Preferowany styl:jazda po stoku
  • Skala umiejętności:6

Napisano 23 październik 2013 - 12:20

byłem na takiej konferencji w szczyrku http://www.klimczok....-gorach-szczyrk gdyby to nie było za darmo to w życiu bym sam do tego miejsa nie pojechał! Straszna lipa!

#8 Natalia82

Natalia82

Świeżak

• User
  • 3 postów
  • SkądW-wa
  • Preferowany styl:Po stoku
  • Skala umiejętności:1

Napisano 09 czerwiec 2016 - 10:28

Ja, mimo, że mieszkam i pracuję w Wawie, często jeżdżę na konferencje do Opola, bo tam mamy główną siedzibę firmy. Nie wiem co prawda czy o to chodzi w temacie, bo autor średnio opisał swój problem, ale tak czy inaczej na konferencję fajna jest ta restauracja. Opole oczywiście wchodzi w grę, nie Wawa. Świetne żarcie, fajna swojska atmosfera. Nie wiem jak z cenami, bo ja za to nigdy nie płaciłam, ale jak patrzyłam na menu to nie ma tragedii; danie główne chyba coś w granicach 30 zł, więc nie jest źle jak za wielki talerz, którego ja nie zjadam nigdy nawet w połowie ;) :P.

#9 Armina

Armina

Świeżak

• User
  • 3 postów
  • SkądKalisz
  • Preferowany styl:Freestyle
  • Skala umiejętności:5
  • Stance:Goofy

Napisano 26 październik 2016 - 08:26

Ja powiem Wam szczerze, że w wielu miejscach można zorganizować bardzo udane konferencje w górach .
Na pewno na uwagę zasługuje tutaj Hotel Arłamów. Jest to przede wszystkim bardzo rozbudowane centrum konferencyjne.
Do dyspozycji uczestników spotkania pozostaje tam 14 w pełnie wyposażonych sal, w których łącznie zmieści się nawet 1500 osób.
Co więcej na miejscu można oczywiście skorzystać z oferty noclegowej, a obiekt jako taki cechuje wysoki komfort.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych