Skocz do zawartości

Przenosiny forum


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

 

Chciałbym Was poinformować że na koniec września planowane jest przeniesienie na nowe oprogramowanie forum. Zdecydowaliśmy się przenieść forum na IP Board. Obecne forum działa poprawnie ale IPB stwarza znacznie większe możliwość interakcji między użytkownikami i od strony samego skryptu jest znacznie wydajniejsze.

 

Prawdopodobnie będziemy musieli wyłączyć forum na 1-2 dni aby zająć się przekopiowaniem bazy danych. Więcej info wkrótce.

 

Pozdro

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 1 month later...

W zasadzie jeden jak i drugi skrypt są dobre.

Ja dla swojego forum wybrałem vBulletin stad moje pytanie :)

Osobiście uważam ze IPB (tez kiedyś miałem forum na tym skrypcie tylko w starszej wersji) ma duzo ładniejszy design ogólnie całego skryptu niz vB.

Ale vB bije na głowe IPB jeśli chodzi o ilośc funkcji/możliwości.

 

Jakby nie patrzeć IPB ma tańsza licencje, więc to jest akurat duzy +

 

W każdym bądź razie czekam na nowa wersje forum! :)

W razie czego sluze pomocą

 

Ppozdrawiam

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 5 months later...

No i stało się - odpaliliśmy forum e-snowboard na IPB, co prawda trzeba było czekać cały sezon bo tak się złożyło że w sezonie nie było czasu żaby się tym zająć. Zachęcam do logowania się na swoje konta (dane takie same jak to było do tej pory) i poznawania nowych funkcji :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ekhm ekhm :) calkiem sympatyczny. powiedz mi bercik jeszcze jak sie to ma do owych bledow ktore ipb ostatnimi czasy wywalalo ? sa jakies problemy czy wszystko w miare ladnie funkcjonuje ?

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 3 months later...
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...