Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

ośrodek Czyrna-Solisko

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wiem czy to można nazwać ośrodkiem.. Trasy nieprzygotowywane, z orczyków kapie smar, uwalić sie można, pod orczykiem muldy, dziury itp. Po prostu zaniedbane, a szkoda bo kiedys fajny ośrodek tam był..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

no zobaczymy jak im ta "reaktywacja wyjdzie" .. czyrna-solisko na już potrzebuje minimum 4 kanapy, nowoczesny system naśnieżania na wszystkich trasach żeby mozna było mówić o reaktywacji... też mam duży sentyment do tego miejsca i naprawde szkoda było patrzeć jak przez te lata nic się tam nie działo a przeceiż to najlepszy teren narciarski w Polsce

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Swego czasu robiłam projekt dla COS Szczyrk. Wtedy mówili o reaktywacji i o inwestycji. Także trzymam za słowo i trzymam kciuki. To fajne miejsce na weekendowy wypad w sezonie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Swego czasu robiłam projekt dla COS Szczyrk. Wtedy mówili o reaktywacji i o inwestycji. Także trzymam za słowo i trzymam kciuki. To fajne miejsce na weekendowy wypad w sezonie.

I ziściło się :) Już w najbliższy weekend zostanie oficjalnie uruchomiona największa inwestycja narciarska w Szczyrku - Szczyrkowski.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi