Skocz do zawartości

deska K2 Fastplant 10/11


Rekomendowane odpowiedzi

Siema Jestem Drago, mam do was pytanie, co sądzicie o desce K2 Fastplant 10/11,

żebyście mieli lepsze rozeznanie o mnie, skala umiejętność moich: 8 . 183 wzrostu 72kg wagi,mocne nogi.

 

Wyraźcie swoje opinie na temat tej deski i czy warto ją kupić, chciałbym zrobić setup właśnie tej deski jeśli będzie ok z wiązaniami Flux Titan RK30 Purple 2011.

 

I powiedzcie mi jeszcze co o niej wiecie, chciałbym ja mieć na hopy, i do parku(raila, boxy) sądzę że do moich wymagań hopy i park to najlepiej flex 4-5.

 

Czy się nada, a jeśli macie jakieś inne propozycje to wypowiadajcie się także.

 

Czy są w niej podcięte krawędzie??

 

I jaki jest flex w Fastplancie??

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

K2 wymiata a ten model to już masakra podobno jest niezniszczalny wiec do parku jak najbardziej się nada.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ok tyle to ja wiem, ze jest zajebisty blat w nim i wg K2 robi fajne deseczki, ale skoncentrujmy się na moich pytaniach czy ma podcięte krawędzie, bo nie lubię "zacinać się" w parku.

 

Kolega mówi żebym zastanowił się nad Bataleonem (Dlaczego?, potrzebuję coś do parku i na FS sadzisz że się dobrze nada, najbardziej będę tą deską jeździć po railach, piknikach, boxach i skoczniach a więc)niby zamiast podciętych krawędzi maja ten swój system).

 

A i jeśli ma być na raila, boxy i skocznie to jaka długość bo stara deskę mam 156, ale nie wiem czy dłuższą teraz krótszą?

 

PS. Jeśli coś proponujecie to zapodajcie linka lub nazwę propozycji;)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podciete? to znaczy jakie? masz na mysli popularnie nazywane "banany"? bo kazda firma teraz w swojej ofercie kilka roznych wygiec deski, przeznaczonych do roznych rzeczy.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podcięte krawędzie chodzi mi tu o Park Bevel np.-2 stopnie.

madun link nie działa;/

 

[ Dodano: 28 Maj 11, 23:00 ]

W ogóle wysłałem zapytanie do K2 o to wszystko niech się oni tez wypowiedzą;)

 

A ja mam do was prośbę jeśli możecie to zróbcie mi jakiś zajebisty setup i żebym w nim znalazły się wiązania Flux Titan RK30 Purple 2011, wybierzcie dechę i buty. ma to być zestaw do parku(raila, boxy itp.) oraz skocznie.

 

I napiszcie dlaczego akurat taki zestaw taka krótka charakterystyka. :mrgreen:

 

Jeśli potrzeba jest jakieś dodatkowe info, aby dobrać sprzęt to pytać.

 

z góry dzięki za pomoc :grin:

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kasa bez znaczenia ;)?

Buty:

Salomon Pledge - zewnętrzna skorupa w miare miękka (7), wewnętrzna wkladka troche twardsza (9), zapewnia idealna kontrole a but jednoczesnie nadal jest bardzo uniwersalny. Przeznaczenie katologowe to FS. W tym roku (2010/11) to najwyzszy but w ich kolekcji (od 11/12 bedzie jeszcze jeden wyzej, zupelnie inny but od innych). Szybki system wiazania, wkladka najwyzszej jakosci sidasa, system masowania stopy. Salomon jest specjalista od obuwia i buty snowboardowe ma rewelacyjne. Lepszych nie znam. Sam mam jedne (Synapse) i w porownaniu do poprzednik (nidecker) to niebo i ziemia ;)

Salomon Dialogue - but troche nizszej klasy, tem sam system szybkiego wiazania, bardzo wygodny. Wewnetrzna wkladka i skorupa maja ten sam flex 7. System 3D (sklada sie z 3 platow) zapobiega odksztalcaniu sie buta przy jego wyginaniu (platy na siebie nachodza), dzieki czemu nie tworza sie luzy badz nadmierne uciski przy jezdzie. System masowania stopy, tylko troche slabszej technologii (level 2 lub 3, pledge maja 3 albo 4 - nie pamietam czy 3 czy 4 to ich najwyzszy poziom :P) Przeznaczenie: FS, lajcikowe jezdzenie, bez spiny, bardzo wygodny but, jednoczesnie bardzo dobrze trzymajacy.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szczerze to nie wiem, jakie "kolorowe" butki beda dobre ^^ z tych nowych desek do parku, to nawet nie wiem co w tej chwili bylo by najlepszym wyborem. Moze za salomon drift, ale bataleon wydaje sie ciekawsza opcja.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

153cm sadzę że będzie dla mnie dobra i jakiś bucik fajny wiecie kasa nie odgrywa roli tyle żeby nie było że te najdroższe to na pewno najlepsze proszę o odpowiedzi od ludzi którzy"ogarniają temat"^^

 

i tak jak uwzględniłem wcześniej buty żeby nie były czarno szarobiałe.

 

Znalazłem info co do flexu fastplanta 4 flex /10.

na Stronce PKS;p

 

[ Dodano: 29 Maj 11, 23:18 ]

http://www.pksnow.pl/deski.php?kat=Men&firma=K2 K2 Fastplant

 

Stary proszę weź skompletuj mi jakiś komplecik z tymi fluxami Rk30 żeby się zgrywały.

 

Użyj do tego www.pksnow.pl dużo sprzętu jest na nim, a później dam info do Bercika żeby ogarnął te rzeczy on powinien dać radę;d może się zgodzi^^ :mrgreen:

 

[ Dodano: 29 Maj 11, 23:23 ]

z firm których prosił bym wybierać deskę to K2, bataleon,nitro,rome,stepchild w ostateczności;)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z K2: Flastplant, Believer, badz jesli chcesz zaoszczedzic troche pieniedzy to WWW rocker.

Bataleon Evil Twin, Airrobic (wyglada na solidna deske, do katowania w parku) - sa na tym forum ludzie, ktorzy lepiej znaja sie na bataleonie, np killer czy bercik.

Z Rome nic Ci nie polece, bo sie podobno sypia deski w tym roku

Stepchild, widzialem kilka w serwisie, ale nie slyszalem tak naprawde zadnych opinii o nich. Wydaje mi sie, ze jest to firma bardziej nastawiona na FS.

Nitro mi sie nie chce szukac :P a buty to i tak trzeba mierzyc, bo potem rozne dziwne rzeczy wychodza ;) Jesli stawiasz na kolorki, "dizajn", "lans" a nie na komfort i jakosc to nie umiem Ci pomoc. W szczegolnosci, ze tych butow to i tak tylko czubek widac ;)

A co do Salomona, sprzedawałem ich buty i bazuje na opiniach wielu klientow, znajomych, którzy maja inne modele niz moj itp. ;)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie stawiam na kolorki stary, tylko po prost mi się podobają i chce właśnie żeby były odpowiednie do parku:*

 

dzięki za radę co do desek pogadam z Berckiem bo mam kontakt do niego, dzięki za wszystko:*

 

PS. napisałem do producenta K2 no i odpisali mi ze podcięte krawędzie są o 1 stopnień;)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...