Skocz do zawartości

Pytanie - jaki sklep we Wroclawiu


Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko, sluchajcie czy ktos z was orientuje sie jesli chodzi o sklepy we Wroclawiu, sa tam trzy : Czerwona Komnata, Parlament i Transfer - Ktory z nim waszym zdaniem jest najlepszy(najwiekszy wybor i kozacka obsluga)? Dzieki za pomoc

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi to szkoda takich ludzi...jakby nie mogli sami sie ruszyc i ocenic. Spamuja na forum (ctrl + c oraz ctrl + v) gdzie tylko mogą...

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mi to szkoda takich ludzi...jakby nie mogli sami sie ruszyc i ocenic. Spamuja na forum (ctrl + c oraz ctrl + v) gdzie tylko mogą...

Często tak, jednakże spotkałem się w większych sklepach z bezczelnym wciskaniem i byciem zwyczajnie chamem gdy klient chce tylko pogadać o sprzęcie i sprawdzić sklep - później aż się nie chce iść do kolejnego.

Inna sprawa, że takiego copy&paste bez sensu na 101 forach nie popieram - jeśli już to jakaś ankietka czy coś RAZ ;)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 4 years later...

Siemanko, sluchajcie czy ktos z was orientuje sie jesli chodzi o sklepy we Wroclawiu, sa tam trzy : Czerwona Komnata, Parlament i Transfer - Ktory z nim waszym zdaniem jest najlepszy(najwiekszy wybor i kozacka obsluga)? Dzieki za pomoc

 

Ten sklep snowboardowy jest najlepszy jesli chodzi o obsługe oraz akcesoria. W centrum przy okazji.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...