Skocz do zawartości
kiler129

Pytanie - jaki sklep we Wroclawiu

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko, sluchajcie czy ktos z was orientuje sie jesli chodzi o sklepy we Wroclawiu, sa tam trzy : Czerwona Komnata, Parlament i Transfer - Ktory z nim waszym zdaniem jest najlepszy(najwiekszy wybor i kozacka obsluga)? Dzieki za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

pytaj kogos z wroclawia, mi tam daleko

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ten dalej to samo:D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jeszcze jeden jego taki post a moja cierpliwosc sie wyczerpie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

mi to szkoda takich ludzi...jakby nie mogli sami sie ruszyc i ocenic. Spamuja na forum (ctrl + c oraz ctrl + v) gdzie tylko mogą...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
mi to szkoda takich ludzi...jakby nie mogli sami sie ruszyc i ocenic. Spamuja na forum (ctrl + c oraz ctrl + v) gdzie tylko mogą...

Często tak, jednakże spotkałem się w większych sklepach z bezczelnym wciskaniem i byciem zwyczajnie chamem gdy klient chce tylko pogadać o sprzęcie i sprawdzić sklep - później aż się nie chce iść do kolejnego.

Inna sprawa, że takiego copy&paste bez sensu na 101 forach nie popieram - jeśli już to jakaś ankietka czy coś RAZ ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
jestescie z wroclawia? ....

Nie ale dajemy Ci dobrą radę abyś sam poszedł i obadał sprawę - nikt ci tego nie powie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Siemanko, sluchajcie czy ktos z was orientuje sie jesli chodzi o sklepy we Wroclawiu, sa tam trzy : Czerwona Komnata, Parlament i Transfer - Ktory z nim waszym zdaniem jest najlepszy(najwiekszy wybor i kozacka obsluga)? Dzieki za pomoc

Ten sklep snowboardowy jest najlepszy jesli chodzi o obsługe oraz akcesoria. W centrum przy okazji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi