Skocz do zawartości

Mountainboard


Rekomendowane odpowiedzi

Są święta Wielkanocne,śniegu nie zobaczymy w huy i jeszcze dłużej,a ja już tęsknie za deską,więc pomyślałem sobie o znalezieniu jakiejś alternatywy.

Zainteresował mnie mountainboard,ale jest taki problem... ja praktycznie nic o tym nie wiem.

Byłbym wdzięczny za różne przydatne linki oraz zdanie tych którzy mieli przyjemnośc jeździć na mountainboardzie,i przedewszystkim-na ile doświadczenie ze snowboardu mi się przyda na mountainboardzie

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 1 year later...

Hmm tez wiem o tym niewiele ale z tego co wiem to jest to pomieszanie z pomplataniem snowboardu i deskorolki cos ala duza deskorolka z duzymi kolkami rozmieszczonymi sa tam jakies wiazania taki co tylko stopy wkladasz jak w klapki ;]

 

http://www.blogkite.com/pub/blogkite/doudouke/DSC_0147.JPG <-- masz tutaj wyglad takiej deseczki

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiązania można zamocować snowboardowe,i ja chyba tak zrobie...

Gorzej będzie ze stanem mojej nogi po całym dniu jeżdżenia w lecie w butach snowboardowych... :P

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no dlatego zrezygnuj ;] i takie pzrepaski jak tam masz pod odpowiednim katem i ustawieniu ciala nogi nie powinny wychodzic z mocowan ;] tylko wiesz xD ostro sie mozna potorbowac nie ma przyjemnego bialego puchu tylko xD TWARDA BRUDNA GLEBA !! xD

 

i uwazaj na pneumokoki xD

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pneumokoki za stary jestem,na meningokoki zaszczepiony,a do jazdy właśnie już się rozglądam za ochraniaczami na kolana,łokcie i nadgarstki

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...