Skocz do zawartości

Wasze zainteresowania

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
99 odpowiedzi w tym temacie

#81 jed

jed

Wujek dobra rada

• Moderator
  • 808 postów
  • SkądZielona Góra
  • Preferowany styl:leżak i browar
  • Skala umiejętności:7
  • Stance:Regular

Napisano 23 luty 2007 - 11:15

@UP Najwyraźniej wyłączony. Zresztą... jak jest włączony to i tak pograć ni można, bo pełen jest. xD
Snowboarding is our passion...

التزلج على الجليد هو شغلنا الشاغل

#82 kars

kars

Świeżak

• User
  • 34 postów
  • SkądWarszawa
  • Preferowany styl:Freestyle
  • Skala umiejętności:4
  • Stance:Goofy

Napisano 14 październik 2016 - 05:04

Co lubicie robić jesienią ?

#83 kars

kars

Świeżak

• User
  • 34 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 14 październik 2016 - 05:04

Co lubicie robić jesienią ?

#84 tristan

tristan

Świeżak

• User
  • 29 postów
  • SkądPoznań
  • Preferowany styl:brak
  • Skala umiejętności:1

Napisano 14 październik 2016 - 06:58

Sporty zimowe lubie ale totalnie nie mam motywacji do uprawiania sportu jesienią podczas deszczowej pogody. Planuję zapisać się oczywiście na siłownię, ale mówię o tym od miesiaca ;) Może wreszcie jutro wykupię sobie karnet.
Wieczorem często włączam sobie jakaś dobrą grę:
http://www.valhalla....tegoria/zombie/ - lubię na przykład pograc sobie w gry typu ucieczka z zamkniętego pomieszczenia.

#85 MilaSt

MilaSt

Świeżak

• User
  • 2 postów
  • SkądMoscow
  • Preferowany styl:MilaSt

Napisano 09 styczeń 2017 - 06:11

Производители, рассказывая о преимуществах "нового аналога", обязательно упоминают о возможностях использовать существующие коаксиальные линии традиционных систем наблюдения, а также более протяженные линии,
чем в случае IP-решений. К сожалению, при переходе на новое аналоговое оборудование качество существующих линий связи часто не удовлетворяет современным требованиям для передачи картинки в высоком разрешении. При
выборе IP-
відеоспостереження, передача управляющих сигналов и питания по тому же кабелю, что и видеосигнал, отличная масштабируемость систем. IP-регистраторы с РоЕ-коммутаторами Комбинированные решения в большинстве случаев разрабатываются для малых и средних систем безопасности. Удобство применения PoE-коммутаторов, совмещенных с регистраторами, заключается в том, что монтаж и запуск такой системы значительно упрощается. После прокладки кабельной инфраструктуры действует принцип Plug and Play – это значительно сокращает время на установку оборудования и уменьшает количество кабеля, что положительно влияет на надежность, и вносит эстетическую составляющую, которая окажется немаловажной, например, при строительстве системы безопасности в квартирах и домах или небольших магазинах.
беспроводное видеонаблюдение В современных аналоговых системах аналоговой составляющей имеется не так уж много. Камера и регистратор давно превратились в цифровые устройства, а аналоговым остался сигнал в кабеле между ними.
Таким образом, разница в задержке сигнала заключается во времени, которое уходит на пакетизацию видеопотока и его транспортировку в сети. В небольших сетях с правильно спроектированной и построенной инфраструктурой речь идет о задержке, не превышающей нескольких (2–3) сотен миллисекунд, которая не критична, поскольку видеонаблюдение в редких случаях можно расценивать, как систему реального времени, которая бы требовала мгновенной реакции. В сложных системах с удаленным доступом, где возможны значительные сетевые задержки, аналоговое решение почти всегда окажется сложнореализуемым.
Разрешение свыше 1080р фотоловушка
Выбор разрешения камер должен в первую очередь быть обоснован спецификой применения. Несмотря на то, что маркетинговая гонка мегапикселей весьма успешно мигрировала с рынка цифровых фотоаппаратов на рынок видеонаблюде-
ния, а конечные потребители часто особенно радуются сочной картинке высокого разрешения, применение камер высокого разрешения не всегда оправдано.

#86 bedoes22

bedoes22

Świeżak

• User
  • 1 postów
  • SkądKatowice

Napisano 06 kwiecień 2017 - 06:59

Snowboard w zimie, piłka nożna w lecie. Aktywny 365 dni w roku :D Po za czynnym uprawianiem, prowadzę jeszcze własnego bloga, a od czasu do czasu puszczę jakiś kupon na LvBet. Ale to ostatnie rzadko, ponieważ szczęścia to w typowaniu nie mam. Jak ja postawię to klękajcie narody! Nagle największe drużyny przegrywają po 4-0. No i... bardzo przepraszam Kamila Stocha, postawiłem na jego zwycięstwo w klasyfikacji generalnej Pucharu Świata. Na początku sezonu. No i jakoś tak nie wyszło... :ph34r:

#87 krab

krab

Świeżak

• User
  • 5 postów
  • SkądMińsk
  • Preferowany styl:freestyle
  • Skala umiejętności:9

Napisano 06 maj 2017 - 11:58

Zdecydowanie snowboard.

#88 Karolina-02

Karolina-02

Świeżak

• User
  • 2 postów
  • SkądWarszawa
  • Preferowany styl:Jazda po stoku
  • Skala umiejętności:2

Napisano 12 maj 2017 - 10:36

Ja oprócz snowboardu lubię biegać oraz czytać książki :)

#89 kalinksaxs

kalinksaxs

Świeżak

• User
  • 4 postów
  • SkądGołdap
  • Preferowany styl:Freeride
  • Skala umiejętności:3

Napisano 26 czerwiec 2017 - 06:56

Sama intresuje sie moda, cwicze, pisze bloga, chodze na kursy jezykowe, podrozuje:)

#90 bandurina

bandurina

Świeżak

• User
  • 4 postów
  • SkądGołdap

Napisano 28 czerwiec 2017 - 09:55

Mam konia, więc co za tym idzie jeżdżę konno. Interesuję się jeździectwem naturalnym, jeżdżę na kursy, szkolenia z tym związane. Lubię czytać i mój kierunek studiów jest jednocześnie moim zainteresowaniem. Trochę zgłębiam zagadnienia z behawiorystki psów i w/w koni.
http://rachunkowepruszkow.pl dobra księgowa Pruszków

#91 dominoanna

dominoanna

Świeżak

• User
  • 4 postów
  • SkądSopot

Napisano 24 lipiec 2017 - 05:41

Ja niewątpliwie interesuje się zdrowym trybem życia- dietetyka, cwiczenia- wszystko, co z tym związane.
Muszę także wrócić do czytania książek, bo bez nich czuje się taka "niepełna".
Może zacznę naukę jakiegoś języka obcego?

#92 sebusglina

sebusglina

Świeżak

• User
  • 1 postów
  • SkądPoznań

Napisano 28 lipiec 2017 - 06:56

Uwielbiam jeździć na desce i podróżować po Polsce. Na co dzień jednak pracuje w http://www.pogotowie...-poznan-24h.pl/ przez co mam możliwość poznawania codziennie innych ludzi.

#93 mirek48

mirek48

Świeżak

• User
  • 5 postów
  • Skądkraków
  • Preferowany styl:race

Napisano 31 lipiec 2017 - 06:36

No taka praca jest świetna.

#94 kyss

kyss

Świeżak

• User
  • 15 postów
  • SkądKraków
  • Preferowany styl:freestyle
  • Skala umiejętności:6

Napisano 10 sierpień 2017 - 09:16

Lubię oprócz snowboardu:
pływanie
bieganie
jazdę na rowerze

Jak zostaję w domu i jestem wymęczony to gram sobie w gry komputerowe. Rozrywka taka jak inna. I da sie na niej zarobić ;) Włączam sobie czasami gre w kasynie internetowym. Pykam sobie w gry na automatach .
Wydaje mi się,ze wygrane są o wiele wyższe niż stacjonarnie

#95 daria2

daria2

Świeżak

• User
  • 1 postów
  • SkądTychy

Napisano 28 sierpień 2017 - 08:26

Ja lubię grać w siatkówkę :)

#96 silaczkaa

silaczkaa

Świeżak

• User
  • 6 postów
  • SkądKraków
  • Preferowany styl:Jazda po stoku

Napisano 31 sierpień 2017 - 08:10

Dużo czasu spędzam na siłowni. Znam różne suplementy diety. Często wybieram spalacze tłuszczu jak te: http://bodyhouse.pl/...uszczu-335.html dzięki nim mogę osiągnąć lepsze rezultaty treningu.

#97 Klidas

Klidas

Świeżak

• User
  • 1 postów
  • SkądMielno
  • Skala umiejętności:5

Napisano 29 wrzesień 2017 - 09:59

Moje hobby to informatyka, dokładniej mówiąc tworzenie sklepow internetowych , uwielbiam to od dawna i jeszcze mogę na tym zarabiać :) Oczywiście sporty zimowe też bardzo lubię.

#98 Kezir

Kezir

Świeżak

• User
  • 1 postów
  • SkądKatowice
  • Skala umiejętności:5

Napisano 04 październik 2017 - 11:16

A moim hobby w ostatnim czasie stała się siłownia, uczęszczam tam 4 razy w tygodniu, konkretnie tutaj; http://fitnessuniversum.pl/ i mam ogromną motywację do ćwiczeń,czekam z niecierpliwością na efekty.

#99 Dejaer

Dejaer

Świeżak

• User
  • 1 postów
  • SkądKatowice

Napisano 11 październik 2017 - 06:57

Moim nowym hobby jest muzyka, konkretnie gra na pianinie :) Ostatnio kupiłem swoje pierwsze tutaj : sklepmuzyk.pl i codziennie uczę się , już widzę pierwsze efekty. Może narazie znam tylko podstawy, ale kiedyś na pewno będzie lepiej :)

#100 Elaan

Elaan

Świeżak

• User
  • 1 postów
  • SkądPoznań
  • Preferowany styl:Race

Napisano 18 październik 2017 - 09:01

Witam serdecznie, moim największym hobby już od bardzo dawna są sporty walki i rzeźbienie sylwetki ciała. Właśnie zamawiam suplementy diety, które pomagają mi w tym wszystkim: http://www.apteczka-...x-treme-20x25ml i mogę w 100 procentach polecić, jeśli również stosujecie takie "wspomagacze" pozdrawiam!

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych