Skocz do zawartości

Nowe snowparki....??


Rekomendowane odpowiedzi

Alo,

 

Jeśłi macie informacje na temat powstających snowparków w Polsce a nie ma ich opisanych na stronce to byłbym wdzięczny za dostarczenie jakiś informacji. Albo jeśli nastąpiły jakieś zmiany w snowparkach to również byłbym wdzięczny za info:)

 

Pozdro

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nio pisałaś już jakiś czas temu w newsach:) i właśnie przygotowuje opis tego snowparku tylko że potrzebuje kilku fotek ale już w tej sprawie wysłałem maila:)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

następnym razem jak będziesz to porób :D bo to zawsze sie sprzyda:)

Właśnie opisałem i dodałem wczoraj dwa nowe opisy snowparków:) jesio musze opisać ten 4bramps tylko nie wiem narazie jak jest wyposażony :) Może wiesz Ifi ?? albo ktoś z pozostałych odwiedzających to forum ??

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 1 month later...

www.zerostopni.pl - jeszcze w budowie...

 

Park znajduje się w miejscowosci Laskowa ok. 40km od Krakowa w strone Limanowej...

W parku znajduja sie:

rura prosta pojedyncza 4m

rura prosta podwojna 6m

box prosty 6m

quater wysoki 3m

hopa( w przebudowie) transfer ok 5m...

Pozdro...

 

strona zastepcza www.custom4board.fc.pl :) Zapraszam

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie szukalem tych informacji i na tej stronce zastepczej nic nie moglem znalezc ale dzieki za info.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przynajmniej nie wjeżdża tam każda byle ciota na nartach i sie bawi w małysza bo czym zalicza glebe na ryj :P albo jakis dziad co sie zabije i potem snowpark zamykają bo jest niebezpieczny xP

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 10 months later...

Aaaa... Tak, tak. W sumie niewiele o nim słyszałem, więc jakoś tak mi do głowy nie przyszedł. :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nidecker...

 

Stary, nie chce być nieuprzejmy (powaga), ale że tak powiem rozpie*dalasz mnie swoimi wypowiedziami. Poziom Twojej pisowni stoi mocno poniżej poziomu mojego młodszego brata (11 lat), angielszczyzną również popisać się nie możesz. No, ale dobra... to w sumie nie ma wielkiego znaczenia, może Ci się nie chce uczyć, albo ch*j wie co jeszcze. Najgorsze jest to, że albo jesteś mega pierdoła, albo frajer, któremu trzeba wszystko podsunąć pod dupsko, bo samemu się nie chce...

 

Czy mamy jakieś foty Lion Park'u? Tolerowałbym to pytanie, gdybyś raczył chociaż poszukać. Wpisujesz w google.pl Lion Snowpark i wyskakuje Ci jako pierwsze lionpark.pl , a skoro to oficjalna strona snowparku, to chyba oczywiste, że znajdzie się tam galieria no nie? Teraz czas, abym poparł swój wywód odpowiednią argumentacją:

 

Wpis w google.pl Lion Snowpark: tutaj

Oficjalna strona parku: tutaj

Galeria-dostajemy się do niej z odnośnika na LionPark.pl: tutaj

 

Na koniec tej krytyki powiem tylko, że je*ie mi to wszystko pozerstwem w ch*j. Zaznaczam, że nie chciałem być nieuprzejmy i jeśli Cię uraziłem, to przepraszam. Jeśli nie zgadzasz się z moimi poglądami to zapraszam do dyskusji na ten temat.

 

Pozdrawiam! :*

 

J: Musiałem troche ocenzurować ;P

jed: Ech... i moja wypowiedź straciła swoją "duszę". Jak mogłeś... :(

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...