Skocz do zawartości

TRZEPOWO


Rekomendowane odpowiedzi

Byłem dziś w Trzepowie :) i jestem zadowolony na 100% piękna pogoda, śnieg, no i stok do nauki rzeczy jak butteringu:)) taniocha bo za orczyk od 10 do 16 zapłaciłem 50zł a z tego 10zł dostałem zwrotu po oddaniu karnetu. Jeżeli chodzi o wypożyczalnie to też nie za dużo bo moja dziewczyna wypożyczyła cały komplet nart i za 4 godziny zapłaciło ogółem 20zł... (ogólnie miało być 20zł za 2 godziny i każda kolejna godzina po 5zł ale jakoś panowie tam pracujący mieli w to wylane)

 

dla zainteresowanych http://www.nartykaszuby.pl/ naprawdę polecam dla tych którzy lubią sobie poszaleć na rurkach itd też się coś znajdzie bo usypane są 2 hopki (1 mała i tragiczna no i jedna większa) no i 2 rurki PCV (jedna karbowana a jedna gładka) na których można szaleć do woli:)

poinformowano nas że wyciąg chodzić będzie jeszcze przez miesiąc bo śniegu jest dużo i da się to zrobić. Następnym razem czeka mnie wizyta w Przywidzu bo w drodze powrotnej zajechałem ogarnąć jak to tam wygląda (wieś z 2km dalej) no i wyglądało to ciekawiej ale ludzi z 5razy więcej... jak za tą cenę polecam tym którzy albo chcą się nauczyć jeździć albo chcą przypomnieć sobie jak się jeździ:))

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 7 months later...

Trzepowo równiez polecam, ale co do Przywidza to nie... Mieszkam niedaleko (kolbudy) i bywam bardzo czesto. W Przywidzu na snowboardzie nie da rady jezdzic. Nachylenie stoku jest bardzo male i jazda jest męcząca.... Chociaz slyszalem, ze od nowego sezonu maja cos z tym zrobic, ale poki co nie polecam :) a w Trzepowie to czesto latam na hopach :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...