Skocz do zawartości

Z deską na wydmy


Rekomendowane odpowiedzi

-.-

NIe chodzi tyle o wygląd,co o wygode,napewno lepiej by się jeździło w podkoszulku niż w kurtce no...

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oh... Wygodniś. ^^ Mnie tam nie motywuje możliwość wygodnej jazdy. Raczej radość z tej jazdy, możliwość świetnej zabawy na powietrzu no i pasja. :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygoda to dodatek,to chyba logiczne że przedewszystkim chce pojeździć na desce,nie?

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hymmm... Nieco inne wnioski można wyciągnąć z Twoich poprzednich wypowiedzi. Mi podczas jazdy nie przeszkadza zimno, wiatr, ból, zmęczenie, czy mokra dupa. Wtedy myślę zupełnie o czymś innym niż wygoda. Cieszę się możliwością śmigania, a nie grymaszę, że jest mi zimno, że muszę zapierdalać pod górę z dechą na plecach. No, ale to jest Twoje zdanie, masz do niego prawo.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezu,ja się chyba pochlastam zaraz...

JAk jeżdże to też nie narzekam ani na mokra dupe,ani na potłuczenia,ani na zimno,ale jednak fajnie było by choć raz pojeździć i bez tych czynników,to chyba logiczne że najważniejsza ma być w tym wszystkim frajda z jazdy... ręce opadają

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ręce to opadają po Twoich wypowiedziach. ^^ A pochlastać się możesz... I tak jest mi to obojętne. xD

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 5 years later...

ojej, widze ze temat bardzo stary, no ale sprobuje moze ktos sie odezwie :)

 

wiec, szukam kogos kto jezdzil/jezdzi, zna sie na tym choc troszke i moze pomoc

 

20.04 - 22.04 w Karpaczu odbedzie sie EveryBoardFest , czyli festiwal na ktorym maja sie pojawic wszelkiego rodzaju deski (snb, freeb, longb, skate, riverb itd...)

: zawody, pokazy itd

chcemy rowniez zaprezentowac SANDBOARD, ale jak do tej pory niestety nie znalezlismy w tej dyscyplinie osob ktore moge przyjechac pokazac o co cho itd

ktos chetny? :)

 

wiecej info na temat festiwalu : www.everyboardfest.pl

albo: kamila.chmielinska@everyboardfest.pl

 

pzdr! :grin:

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...