Skocz do zawartości

Nowe koszulki e-snowboard.info (KISS MY TAIL)


Rekomendowane odpowiedzi

Widząc że wielu z Was upodobało sobie naklejki Kiss My Tail postanowiłem przenieść ten projekt na koszulki ... i oto są ! Dostępne w rozmiarach S,M,L,XL,XL i XXXL. Dla stałych użytkowników forum koszulka za 20 PLN ! Będzie też można je dostać za prace na rzecz portalu ale o tym w najbliższym czasie. Chętnych prosze o kontakt na PW albo gg

 

Rozmiarówka (rozmiar, szerokość , długosć)

S (50cm, 69cm)

M (53cm, 72cm)

L (56cm, 74cm)

XL (59, 76cm)

XXXL (65cm, 80cm)

 

 

koszulka_new1.jpg

koszulka_new2.jpg

koszulka_new3.jpg

koszulka_new4.jpg

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Matzel dla Ciebie za czynny udział w życiu forum i pomoc w wyborze sprzetu koszulka za free :) Podaj mi na PW adres.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na tyle nie ma nic, z tego co ja sie orientuje to takie duże loga sa przeważnie z przodu :P, z tyłu bywają małe loga (u góry)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Będzie też można je dostać za prace na rzecz portalu ale o tym w najbliższym czasie.

 

Bercik moze cos wiecej o tym? :)

 

Miejmy nadzieję, że bercik nie myśli o czymś na styl chip.pl bo to zabije ten portal. Jeśli będzie to na zasadzie zbierania jakiś punktów za komentarze, posty itp to się zrobi drugi onet ;)

Na chip`ie zrobili w ramach promocji a teraz opanować tego nie mogą.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Miejmy nadzieję, że bercik nie myśli o czymś na styl chip.pl bo to zabije ten portal. Jeśli będzie to na zasadzie zbierania jakiś punktów za komentarze, posty itp to się zrobi drugi onet ;)

Na chip`ie zrobili w ramach promocji a teraz opanować tego nie mogą.

 

nie wiem co dokładnie jest na chip.pl ale generalnie to chodzi mi po prostu o prace na rzecz portalu. CZyli np ktoś dostarczy jakieś fotorelacje z zawodów bo akurat będzie gdzieś pobliżu to bedzie mógł dostąc koszulke, albo napisze jakiś ciekawy i dokładny opis jakiejś miejscówki gdzie był i który będzie mógł być w jakiś sposób pomocny innym to również będzie mógł dostać koszulkę, w skrócie planuje nagradzać za coś konkretnego co w jakiś sposób przyczyni sie do rozwoju serwisu. Szczegóły jeszcze musze obmyśleć. Jeśli ktoś by planował na stałe pomagać przy newsach to tutaj na pewno pomyśle o czymś większym niż koszulka. Mysle że porostu byłyby to jakieś rzeczy ze sklepu jeśli dana osoba będzie sie wywiązywała z "obowiązków"

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jesto to bardzo dobry pomysł i nie sądzę , żeby powstał z tego drugi onet :)

 

O ile gratisy będą przyznawane ręcznie za pisanie dla portalu itp a nie z automatu za jakieś punkty to się nie zrobi, bo nie będzie nabijactwa dunrego :smile:

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie no wiadomo ze nie z automatu bo nie bede przyznawał prezentów za jakiś szit zrobiony na odwal się.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 3 weeks later...
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...