Skocz do zawartości

Czynne snowparki na Śląsku i w okolicach


Rekomendowane odpowiedzi

Jest działający snowpark w miejscowości Bila w czechach. Warunki śniegowe też są niezłe.

Byłem tam dzisiaj.

Tyle tylko, ze to jest ok. 150km od Katowic.

www.skibila.cz

Bliżej raczej nic nie uświadczysz. Hula jeszcze Parkowa Dolina w Bukovcu (też Czechy, ok. 15km od Wisły)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź. Bila to około 150km, Parkowa Dolina 100km~.

 

Mógłbyś mi jeszcze napisać czy osoby które dopiero zaczynają przygodę z freestyl'em mają czego szukać w Bila~? Po prostu czy nie jest tam za trudno?

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm...

Na pewno łatwiejsze przeszkody są w parkowej dolinie.

W Bili jest tylko jeden box i to na dodatek skierowany w dół, na który trzeba wskoczyć.

 

Gdybym miał określać poziom wymagany na te snowparki, to przy skali od 1 do 6 (1 - początkujący, 6 - super-hiper pro):

Bila - 3 w górę

Bukovec - 2 w górę

 

W Bili będzie trudno. Chyba, że jesteś harpaganem, który się niczego nie boi, to sobie poradzisz, jeśli posiedzisz tam ze 3h :D

 

Ale wczoraj tam padało i dzisiaj był beton, więc wszystkie najazdy na przeszkody były trudne, bo deska nie chciała się za bardzo słuchać.

 

Przy normalnych warunkach i miękkim śniegu robi się tam łatwiej. Tylko, jak pisałem, jest tylko jeden box, a reszta to rejle.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

możesz jechać do Botomia na DSd, chyba śmigajajakieś przeszkody, ale genralnei to szału nie ma. Ja zdecydowanie polecam Ci Bukoviec, w regionie to najlepiej przygotowany park i wazne że przeszkody sa dla wszystkich a nie tylko dla potrafiących jeździć. Kilka hopek, od bardzo małych na pierwszy raz az po duża większe i duże dla zaawansowanych.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 4 years later...
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...