Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

witam mam pytanko orientuje si ę ktoś i może polecić jakąś miejscówę gdzie warunki teraz dopisują? coś blisko i nie za drogo:))) miałem jechać do szklarskiej ale tam trasy pozamykane bo niema warunków:/

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

coś blisko i nie za drogo? :mrgreen:

 

z Ustki to już chyba jeden ch...w które miejsce w górach przyjedziesz :wink:

 

chyba że jakieś sztuczne górki w środkowej Polsce;)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

są jakieś stoki blisko szklarskiej? albo jezdza busy ze szklarskiej do karpacza czy zielenca badz gdzies do czech na stoki? mam zarezerwowany pokoj od środy myślę ze może nie będzie tak źle w tej szklarskiej byle by wyciągi chodziły;/

 

na stronie szrenicy pisze ze trasy pootwierane ale wyciągi nie chodzą może ktoś napisać o co chodzi? poco niby trasy sa pootwierane jak nie idzie tam wjechać?:|

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja dzwonilem do gopru w szklarskiej i mowia ze halny przywial i ogolnie to jest lod nie snieg i nie nasniezaja:(

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w szklarskiej i karpaczu jest jedna wielka bieda, infrastruktura pozal sie boze...po 20 latach powstało jakieś nowoczesne krzesełko w szklarskiej, ale jedno krzeslo to niewiele. Polecam Ci Białke Tatrząńską, bliżej Szklarskiej jest Sienna i ośrodek Czarna Góra (www.czarnagora.pl)

 

Tam warunki są nadal bardzo dobre.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Apstrahując - dziwisz się, że infrastruktura z przed 20 lat? Eko-terroryści i biurokracja robi swoje - koronnym przykładem są inwestycje na nosalu.

Jak tak dalej pójdzie to polacy będą robić promocje i konkursy żeby ktokolwiek chciał przyjechać do ośrodka po naszej stronie zamiast nadłożyć kilkadziesiąt kilometrów i mieć gondolkę/nowe krzesło.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

da rade ze szklarskiej jakoś dojechać do Spindlerov Mlyn albo Jańskie Łaźnie ? chodzą tam może jakieś busy czy co kolwiek żeby się dostać? od środy jestem z szklarskiej i chciałbym pojeździć a niestety do szklarskiej jadę pociągiem;/

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
da rade ze szklarskiej jakoś dojechać do Spindlerov Mlyn albo Jańskie Łaźnie ? chodzą tam może jakieś busy czy co kolwiek żeby się dostać? od środy jestem z szklarskiej i chciałbym pojeździć a niestety do szklarskiej jadę pociągiem;/

też mnie to interesuje i jak są one płatne :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
da rade ze szklarskiej jakoś dojechać do Spindlerov Mlyn albo Jańskie Łaźnie ? chodzą tam może jakieś busy czy co kolwiek żeby się dostać? od środy jestem z szklarskiej i chciałbym pojeździć a niestety do szklarskiej jadę pociągiem;/

 

Też szukałem czegoś, żeby dojechać i padło ostatecznie na samochód. Byłem w Jańskie Łaźnie, bardzo dobre warunki, wszystko otwarte.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...