Skocz do zawartości

Co sadzicie o tych spodniach?


Rekomendowane odpowiedzi

nie dziw się że Ci przemakały z parametrami 2000/2000 ... te będą o wiele lepsze :)) o ile 10000/10000 to prawda:) bo co firma to inne parametry...

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kiler129, a z tym sie nie do konca zgodze ;) ja jestem zadowolony :) zreszta badzmy szczerzy...gdzie sie znajdzie tak dobre spodnie za 100zł?

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kiler129, a z tym sie nie do konca zgodze ;) ja jestem zadowolony :) zreszta badzmy szczerzy...gdzie sie znajdzie tak dobre spodnie za 100zł?

 

Ja nie mówię, że stosunek jakość/cena nie jest dobra u croppa ale to aby ktoś czasem nie bił piany "jakto! oni mają za 100zł 10k/10k a tu mi każą 300zł za logo dać!".

Parametry u croppa są na papierze i tyle :) A że za te 100zł się opłaca to inna sprawa.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm jestem prawie zdecydowanyna nie tylko boje sie ze bedzie wlasnie tak ze te parametry sa tylko ladnei wydrukowane na papierku bo do niczego innego nie moge sie doczepic mialem na sobie kilka innchy spodni nawet w kwotach ponad 500zl ale te mi sie podobaja i dobrze sie w nich czuje no moze tylko w nogawkach te (pasy anty sniegowe) sa takie jakies rozwleczone.. no nic poczekam jeszcze kilka dni jak nie trafie nic innego no je zakupie bo ich cena napewno jeszcze spadnie

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 4 months later...

Ja jestem zdania,ze lepiej zaplacic raz a dobrze (np na przecenach w Outletach) niz potem zalowac.Odradzal bym spodnie o'neill o parametrach 5.000/8.000 jesli chodzi o przemakalnosc to slabiutko ,na wyciagu mozna zmarznac a kosztowaly 80euro po przecenie

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...